چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم

0
زمان مورد نیاز برای خواندن این نوشته: ۲ دقیقه.

غنچه کردن لب ها ، خنده ،بیرون دادن زبان حالت هایی هستند که معمولا موقع سلفی گرفتن به خود می گیریم. وقت آن رسیده که یک سری آزمایشات و خوشگذرانی هایی داشته باشیم؛ همانطور که میدانید یک عکس هزاران حرف برای گفتن دارد. امروزه که در جامعه های مجازی ، وسواس سلفی گرفتن وجود دارد تقریبا لازم است که یک سری ترفند هایی برای سلفی گرفتن در آستین داشته باشیم.
وقتی که احساس کردید که حالت شما غیر طبیعی به نظر می‌رسد ، یک سری زوایا و کج کردن هایی باعث میشود که شما به حالت دلخواه خود برسید. ما در اینجا یک سری ترفند هایی را برای گرفتن یک سلفی خوب برای شما شرح خواهیم داد:

حالت خاص و همیشگی شما خوب است ، ولی تجربه ی یک حالت جدید باعث بالا رفتن لذت سلفی گرفتن می شود
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
حالت عادی از زانو به بالا یا از چانه به پایین که شما همیشه از آن استفاده می‌کنید شاید باعث شود که عالی به نظر برسید؛ پس وقتی که در مورد حالت جدید مطمئن نیستید با حالت خاص و همیشگی خود سلفی را بگیرید. ولی اگر برای گردش بیرون رفته اید ، شاید دلتان بخواهد که هنگام غواصی یا کوهنوردی یا حتی هنگامی که کنار ساحل هستید یک سلفی بگیرید. وقتی که مدل موی خود را عوض کرده اید ، لباس مد روز پوشیده اید یا با گوشواره های جدید، خیره کننده به نظر می‌رسید، وقت آن است که از این شخص جدید یک سلفی بگیرید. مطمئن باشید که عاشق خود جدیدتان خواهید شد.

گاهی اوقات طبیعی بودن بهتر است
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
این کرم پودر یا ماتیک شما نیست که دلیل خوب بودن شما در سلفی هاست؛ بلکه اعتماد به نفس و لبخند زیبای شماست که باعث عالی جلوه دادن شما می شود. فقط کافی است که حالت طبیعی ، خونسردی و زیبایی طبیعی خود را حفظ کنید و با شور و اشتیاق از خود عکس بگیرید. امروزه خیلی برنامه های زیبا کننده وجود دارد، ولی بهتر است برنامه ای را انتخاب کنیم که زیبایی طبیعی ما را حفظ کند؛ آن موقع است که شما یک سلفی زیبای طبیعی و بدون آرایش دارید.

سعی کنید در یک حالت شوخ طبع ظاهر شوید
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
فرقی ندارد که لبخند بر لب دارید، پوزخند میزنید یا حالت های مضحک از خود نشان میدهید؛ بهتر است گاهی اوقات از نگهدارنده ها (مثل گذاشتن یک پشتی زیر سر ) استفاده کنید. یا حالت سرزندگی و سرخوشی را که در خود دارید نشان دهید. خودتان را رها کنید ، خودتان باشید و با خودنمایی ، بهتر ظاهر شوید. گاهی اوقات قرار دادن دستتان روی قسمت بالایی کمر و فشار دادن آرنج یکمی به سمت عقب یا قرار دادن پاها به صورت ضربدری باعث میشود که شما بهتر به نظر برسید.(حتی باعث میشود که اعتماد به نفستان بالاتر رود و نشان میدهد که شما زیاد به خودتان سخت نگرفته اید.)

نور ها را تنظیم کنید
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
وقتی که در زیر نور های مصنوعی اتاق هستید، باعث میشود که غیر طبیعی به نظر برسید؛ حالت شما نیز غیر طبیعی جلوه می دهد و حتی لباس های شما هم آنطور که هستند نمایان نمیشوند. برای حل این مشکل ، نیاز به مقداری نور طبیعی یا مصنوعی در جلوی خود دارید . با گذاشتن یک دست روی کمر خود حواشی را برجسته تر کنید یا از یک گوشی که دریچه ی دوربین آن بزرگتر است یا تراکم پیکسلی بالاتری دارد برای مقابله با تاریکی یا نور های بیش از اندازه استفاده کنید. وقتی که در فضای باز سلفی میگیرید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که جلوی تابش نور خورشید را با سرتان بگیرید؛ در این موقع است که نور مناسب با درخشندگی طبیعی را خواهید داشت.

استواری کلید یک سلفی خوب است
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
وقتی که گوشی خود را در بالای سر خود نگه داشته اید یا در حال گرفتن یک سلفی هنری هستید، استواری کلیدی است که شما دوست ندارید که آن را از دست بدهید. نهایتا چه کسی است که یک سلفی تار یا لرزش دار را بعد از این همه تلاشی که برای آن انجام دادید دوست داشته باشد؟ پس از دوربین های با عملکرد اشاره ای یا زماندار استفاده کنید. آن موقع است که سلفی گرفتن در یک لحظه در حالی که دوربین را ثابت نگه داشته اید مثل آب خوردن است. شما همچنین زمان کافی و یک دست خالی برای گرفتن سلفی در موقعیت مدنظر خود را خواهید داشت.

افکت گذاری و انتخاب
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
هیچ مشکلی ندارد که یکی از بهترین سلفی های خود را ویرایش کنید و ببینید که با کدام افکت بهتر به نظر میرسد. همچنین میتوانید یک ترکیب رنگ جالب بسازید یا کاری کنید که جذاب تر جلوه کنید. در تلفن های امروزی مجموعه ای از پلاگین ها و افکت ها وجود دارد؛ آن ها به شما کمک میکنند که با استفاده از ویژگی های ی شناور خلاقیت خود را با وارد کردن زمان ، تاریخ ، دما و موارد دیگر نشان دهید؛

یک گوشی خوب برای سلفی های عالی
چند راهنمایی برای این که در سلفی گرفتن حرفه ای شویم
یک گوشی با رم بالا برای عملکرد سریع و تاثیرگذاری بیشتر برای اینکه مطمئن شوید که در یک حرکت میتوانید سلفی عالی خود را بگیرید نیاز است. و حتی حافظه ی بیشتر تا بتوانید سلفی های عالی خود را ذخیره داشته باشید. نسخه ی ارتقا یافته ی OPPO F1 یکی از این گوشی هاست که با رم ۴ گیگابایتی و حافظه ی ۶۴ گیگابایتی و قابلیت ارتقا تا ۱۲۸ گیگ (این یعنی میتوانید ۱۰۰۰۰ سلفی اضافه تر ذخیره کنید) اکنون در دسترس است.
این نسخه ی ارتقا یافته یک دوربین جلوی ۱۶ مگاپیکسلی به همراه یک “عملگر زیباساز” که میتواند سلفی های زیبا و طبیعی را بگیرد دارد. صفحه ی نمایش۳.۱ اینچی آن به همراه سنسور سفارشی و ترکیب پیکسل های منحصر به فرد و صفحه نمایش پیشرفته تر میتواند در مواجهه با شرایط مختلف نور حتی نور های کم به شما کمک کند. افکت ها و پلاگین های شناور مختلف به شما امکانات نا محدودی را برای لذت از سلفی گرفتن می دهد.
OPPO همچنین یک نسخه ی خاکستری متفاوت با F1 ارتقا یافته نیز دارد. به همراه بدنه ی فلزی ، نمای عالی و احساس بهتری را هنگام در دست گرفتن به شما ارائه میکند؛ و باعث میشود که شما احساس خوب و منحصر به فردی را به هنگام سلفی گرفتن داشته باشید.
خیلی خب، الان با روش های گفته شده آماده ی سلفی گرفتن حرفه ای شدید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.