هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

1
زمان مورد نیاز برای خواندن این نوشته: ۲ دقیقه.

خیلی معمول نیست که شیفتگان فناوری در طول روز یک هدفون روی سر خود داشته باشند و این طرف و آن طرف بروند ، اما این دفعه فرق دارد !

هدفون هوشمند Vinci یکی از ابزارهای هوشمند پوشیدنی ( گجت های پوشیدنی ) است که امکانات بسیاری را به عنوان یک هدفون در اختیار شما قرار می دهد ، البته پس از یک اتصال به اینترنت از طریق WiFi یا اتصال ۳G,4G .

کمپانی سازنده هدفون هوشمند Vinci گفته این هدفون هوشمند تمام علایق و سلیقه های شما را شناسایی می کند و پس از شناخت شما ، آهنگ هایی که فکر می کند شما دوست دارید را برایتان پخش می کند . یکی دیگر از نکات جالب و شاید مهمترین قابلیت هدفون هوشمند Vinci این هست که شما می توانید با آن به گفتگو بپردازید !

توسط صفحه نمایش لمسی که روی هدفون نصب شده است ، شما می توانید بصورت کامل هدفون هوشمند خود را تنظیم نمایید و هر گاه نیاز به اطلاعاتی داشتید ، کافی هست انگشت خود را روی صفحه نمایش لمسی قرار داده و ثانیه ای نگه دارید و سپس با هدفون خود صحبت کنید تا پاخ های حرفه ای و جالبی بشنوید.

به آسانی می توانید هدفون هوشمند Vinci خود را با Spotify وصل نمایید و هر آهنگی که دوست داشتید را به هدفون خود بگویید تا برایتان پخش کند . همچنین صفحه نمایش لمسی این هدفون قابلیت تصویر سازی موسیقی ( رقص نور مدرن ) با توجه به آهنگی که گوش می دهید را نمایش می دهد .

هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

در مجموع اگر شما به دنبال آن هستید که یک هدفون هوشمند و کاملا مستقل از گوشی هوشمند خود داشته باشید ، در حال حاضر حرفه ای ترین پیشنهاد استفاده از هدفون هوشمند Vinci هست که به مرور هوشمند و هوشمندتر می شود . نسخه ۱.۵ هدفون هوشمند Vinci با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار عرضه شده است و نسخه Pro 1.5 با مقدار فضای ذخیره سازی بیشتر ، قابلیت حذف کامل نویز ، شارژ بی سیم وایرلس و کیفیت خروجی صدای بالاتر با قیمت ۳۰۰ دلار روانه بازار ابزارهای هوشمند پوشیدنی شده است .

همچنین در حال حاضر به مناسبت معرفی نسخه های جدید هدفون هوشمند Vinci در بازارهای جهانی یک کمپین تخفیف ۵۰% اجرا شده که به ترتیب نسخه های فوق را می توان با قیمت های ۱۰۰ و ۱۵۰ دلار خریداری نمود ، البته در آن سوی آب ها .

1 نظر
  1. رضا می گوید

    مطلب بسیار جالبی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.