آرمیشا https://armisha.com زندگی با دانش و فناوری Sat, 04 Feb 2017 20:44:23 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.2 مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان https://armisha.com/00/time-management-tips https://armisha.com/00/time-management-tips#respond Sat, 04 Feb 2017 20:44:23 +0000 https://armisha.com/?p=1605 در این متن ۱۰ توصیه آورده شده تا بتوانید از زمان خود بیشترین استفاده را ببرید. تغییرات دنیا و زندگی ما در زمان واقعی اتفاق می افتد که با زمان ساعتی تفاوت دارد . با بهره گیری از این راهکار ها می توانید زمان خود را به تصاحب درآورید.

نوشته مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
گاهی اوقات، این شانس در زندگی شما به وجود می‌آید که بتوانید در کلاس‌های مدیریت زمان شرکت کنید، کتاب‌های مرتبط با مدیریت زمان را مطالعه کنید، یا این که با استفاده از نرم افزارها یا به صورت دستی برنامه ریزی روزانه داشته باشید تا بتوانید ساعات یک روز را سازماندهی، اولویت بخشی و زمان بندی کنید . حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که “چرا با وجود دانستن این موارد و به کارگیری این گجت‌ها برای برنامه ریزی روزانه، هنوز نمی‌توانید به تمامی کارهای مدنظرتان برسید و با کمبود زمان مواجه می‌شوید؟”
پاسخ این سوال، آسان است. زیرا تمام مواردی که درباره مدیریت زمان آموخته اید، کاربردی نبوده و می‌توان گفت برای یادگیری آن ها، فقط اتلاف وقت داشته اید. قبل از اقدام به یادگیری مدیریت زمان، در ابتدا بایستی یاد بگیرید منظور از زمان چیست. تعریفی که فرهنگ لغت از کلمه زمان دارد، به این صورت است: مکان یا دوره زمانی که مسائل در آن اتفاق بیفتند.

زندگی پیشنهاد سردبیر کسب و کار - مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان
به بیان ساده تر، زمان، وقتی است که چیزی اتفاق بیفتد.
دو نوع زمان داریم: زمان ساعت و زمان واقعی. در زمان ساعتی، هر دقیقه ۶۰ ثانیه، هر ساعت ۶۰ دقیقه، هر روز ۲۴ ساعت و یک سال ۳۶۵ روز است. همه زمان‌ها به طور مساوی طی می‌شوند. زمانی که فردی ۵۰ ساله می‌شود، دقیقا ۵۰ سال از عمرش گذشته است، نه مقداری کمتر و نه مقداری بیشتر.
در زمان واقعی، تمامی زمان‌ها نسبی هستند. زمان بر مبنای کاری که شما انجام می‌دهید، سپری می‌شود. در یک اداره وسایل حمل و نقل موتوری، ۲ ساعت ممکن است به اندازه ۱۲ سال طول بکشد. پس از ۱۲ سال تلاش، به نظر می‌رسد این محصول جدید تنها دو ساعت است که به وجود آمده است!
کدام یک از این زمان‌ها (زمان ساعتی، زمان واقعی) تعریف بهتری از دنیای واقعی که ما در آن زندگی می‌کنیم، دارند؟
دلیل اصلی کاربردی نبودن و اثربخش نبودن گجت‌های مدیریت زمان، این است که این گجت‌ها بر مبنای زمان ساعت کارمی کنند. زمان ساعتی، برای ما نامربوط است، زیرا ما در زمان ساعتی زندگی نمی‌کنیم و حتی می‌توان گفت که به آن زمان دسترسی نداریم. ما در زمان واقعی زندگی می‌کنیم، دنیایی که وقتی در حال شادمانی هستید، یا وقتی که در حال انجام وظایف خود هستید، می‌گذرد.
خبر خوش این است که، زمان واقعی، کاملا ذهنی است و بین گوش‌ها قرار دارد. شما آن را ایجاد می‌کنید و هرچیزی که ایجاد کنید را می‌توانید به درستی مدیریت کنید. زمان آن فرارسیده تا همه محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده اید، را کنار بگذارید، محدودیت‌هایی از قبیل اینکه ” زمان کافی ندارید” یا این که ” امروز، برای آغاز یک تجارت یا مدیریت درست کارهای تجاری، مناسب نیست” و محدودیت‌هایی از این قبیل.
تنها سه راه برای گذراندن زمان وجود دارد: فکر کردن درباره یک موضوع، صحبت کردن پیرامون آن و اقدام کردن. کارشما، در هر تجارتی که مشغول باشید، ترکیبی از این سه مورد خواهد بود.
به عنوان یک کارآفرین، ممکن است در کار شما وقفه ایجاد شود یا این که مدام به سمت وسوهای مختلف کشیده شوید. زمانی که قادر نباشید این وقفه‌ها را حذف کنید، بایستی بدانید که چه زمانی را برای حل آن‌ها صرف خواهید کرد، و همچنین باید بدانید چه زمانی را برای فکر کردن، صحبت و مشورت پیرامون آن و اقداماتی که نهایتا منجر به موفقیت می‌شوند، صرف خواهید کرد.

زندگی پیشنهاد سردبیر کسب و کار - مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان
تکنیک‌های زیر را تمرین کنید تا بتوانید با مدیریت زمان صاحب زمان خود شوید:
۱- یک برنامه‌ای داشته باشید و تمامی فکرها، صحبت‌ها و مشورت‌ها پیرامون آن و اقدامات خود را در بازه یک هفته، ضبط کنید. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا بدانید در طی یک روز، چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و دریابید که زمان گرانبهای شما صرف چه کارهایی می‌شوند. همچنین متوجه می‌شوید که برای به نتیجه رسیدن کارها، چه زمانی را صرف کرده‌اید و چه زمانی را بر روی افکار، صحبت‌ها و اقدامات بی حاصل، اتلاف کرده اید.
۲- باید برای فعالیت‌ها یا مکالمه‌هایی که برای دستیابی به موفقیت، مهم هستند، زمانی اختصاص داد. در مواقعی که کارها بیهوده و انجام نشدنی باشند، لیست کارهایی که باید انجام دهید، بزرگ و بزرگتر خواهد شد. در این مواقع، استفاده از دفتر ثبت ملاقات ها، کاربردی است. ملاقات‌های خود را زمانبندی کنید و برای افکار و مکالمه‌ها و اقدامات اولویت دار (با اولویت بالا) بازه‌های زمانی تخصیص دهید. بازه‌های زمانی را به این صورت درنظر بگیرید که این کارها، چه زمانی آغاز خواهند شد و چه زمانی به پایان می‌رسند. برای انجام به موقع تمامی قرارها، نظم و ترتیب داشته باشید.
۳- طوری برنامه ریزی کنید که حداقل ۵۰ درصد از زمان خود را صرف تشویق افکار، فعالیت‌ها و مکالمه‌هایی کنید که بیشترین نتایج را به همراه دارند.
۴- برای رسیدگی به وقفه ها، زمان بندی داشته باشید. زمانی را برای کنار گذاشتن کاری که انجام می‌دهید، درنظر بگیرید. مثلا برای خود، ساعات اداری درنظر بگیرید. آیا داشتن زمان اداری، راه دیگری برای بیان کردن وقفه‌های برنامه ریزی شده، نیست؟
۵- برای مدیریت زمان اولین ۳۰ دقیقه روز را جهت برنامه ریزی برای آن روز درنظر بگیرید. تا هنگامی که برنامه زمانی شما کامل نشده، روز خود را آغاز نکنید. مهم‌ترین زمان هرروز، زمانی است که برای زمانبندی روز، درنظر می‌گیرید.

زندگی پیشنهاد سردبیر کسب و کار - مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان
۶- پنج دقیقه قبل از تماس گرفتن یا قبل از محول کردن کار به شخصی، تصمیم بگیرید که می‌خواهید از این کار، چه نتیجه‌ای به دست آورید. این کار باعث می‌شود قبل از این که کاری را آغاز کنید، بدانید که از آن چه موفقیتی به دست خواهید آورد. همچنین این کار، سرعت گذران زمان را کاهش می‌دهد. پس از هر تماس یا هر فعالیتی، پنج دقیقه را برای تعیین این که آیا به نتیجه دلخواه رسیده‌اید یا نه، در نظر بگیرید. اگر به نتیجه دلخواه نرسیده اید، چه چیزی را فراموش کرده بودید؟ چگونه آن را در تماس یا فعالیت بعدی، می‌گنجانید؟
۷- زمانی که باید کاری را انجام دهید و آن را به اتمام برسانید، از علامت “مزاحم نشوید” بهره بگیرید.
۸- تمرین کنید تا هر تماس و یا هر ایمیلی که به دستتان می‌رسد، را پاسخ ندهید. پیام‌های فوری را قطع کنید. در شرایطی که برای تجارت شما، سریع پاسخ دادن، بسیار ضروری و حیاتی باشد، به دیگران پاسخ دهید، در غیراینصورت توجه خود را به دیگران معطوف نکنید. می‌توانید زمانی را برای پاسخ دادن به ایمیل‌ها و تماس ها، برنامه ریزی کنید.
۹- از مواردی که باعث حواس پرتی می‌شوند از قبیل فیس بوک و سایر رسانه‌های اجتماعی، اجتناب کنید، مگر در شرایطی که از آن‌ها در راستای تجارتتان استفاده می‌کنید.
۱۰- به یاد داشته باشید، که انجام تمامی کارها، غیرممکن است. همچنین به یاد داشته باشید، مزیت افکار و مکالمات ۲۰ درصد کار است و این فعالیت‌ها هستند که ۸۰ درصد از نتیجه را تولید می‌کنند.

نوشته مدیریت زمان و ۱۰ توصیه مهم برای مدیریت زمان اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/00/time-management-tips/feed 0
۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند https://armisha.com/13/biggest-sales-mistakes-small-businesses-owners https://armisha.com/13/biggest-sales-mistakes-small-businesses-owners#respond Thu, 02 Feb 2017 09:33:22 +0000 https://armisha.com/?p=1567   به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، شما کارهای مختلف بسیار انجام می‌دهید. منابع با ارزش شما، سرمایه اقتصادی و زمان، محدود است. به منظور آنکه کسب و کار خود را از حالت استارتاپ به حالتی که درآمد بیشتر و آزادی عمل بیشتری داشته باشید، باید برای رشد اشتیاق داشته باشید و منابع […]

نوشته ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
 

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک، شما کارهای مختلف بسیار انجام می‌دهید. منابع با ارزش شما، سرمایه اقتصادی و زمان، محدود است. به منظور آنکه کسب و کار خود را از حالت استارتاپ به حالتی که درآمد بیشتر و آزادی عمل بیشتری داشته باشید، باید برای رشد اشتیاق داشته باشید و منابع خود را به روشی سازماندهی کنید که به شما اجازه رشد دهند. این کار به سرعت، قابل انجام است.

در اینجا بازاریابی و فروش با یکدیگر برابر هستند. هیچ چیزی به اندازه فروش و بازاریابی، برای کسب و کار کوچکی که به دنبال رشد است، مهم نیست. برای اکثر صاحبان کسب و کارهای کوچک، فروش و بازاریابی در ابتدا خیلی گیج کننده به نظر می‌رسند.

با پرهیز از انجام این ۷ اشتباهی که اغلب صاحبان کسب و کارهای کوچک در روند فروش انجام می‌دهند، کسب و کار خود را می‌توانید به راحتی در مسیر رشد قرار دهید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند

 

۱- شما مشتری‌های بالقوه (leads) خود را دنبال نمی‌کنید

چون کسب و کار شما از لحظه شروع تا اولین مشتری ها، تکامل پیدا می‌کند، پس برای ارتقا از مراجعه‌های معمولی به استراتژی‌های بازاریابی پخته تر، باید مشتری‌های بالقوه خود را دنبال کنید. دلیل اهمیت این قضیه این است که وقتی مشتری‌هایی بدست آوردید، منابع تمامی مشتری‌های بالقوه با یکدیگر یکسان نمی‌باشند. با دنبال کردن دقیق مشتری‌های بالقوه و توجه به این که آنها از کجا می‌آیند، می‌توانید مقداری را که صرف بدست آوردن مشتری‌های بالقوه کرده‌اید و چقدر برای بدست آوردن مشتری توسط منابع مشتری‌های بالقوه، هزینه کرده اید، را تخمین بزنید. با توجه به این اطلاعات، می‌توانید سرمایه گذاری در بازاریابی را که باعث بازگشت سرمایه بسیاری می‌شود، انجام دهید. بدون این اطلاعات، قفط حدس می‌زنید بهترین منابع مشتری‌های بالقوه کجا هستند. حداقل این داده‌ها را در یک فایل اکسل (Excel) قرار دهید. به محض آن که درآمد رشد پیدا کرد، در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به منظور مدیریت این داده‌ها سرمایه گذاری کنید.

 

۲- در ابتدا به طور خودکار به دنبال کار با مشتری‌های بالقوه جدید نیستید

مسلما،این قضیه بیشتر از یک مسئله بازاریابی است، اما برای فروش و بازاریابی کسب و کارهای کوچک، این چنین است. وقتی مشتری بالقوه  جدیدی بدست می‌آورید، شما نیاز به توضیحات اولیه‌ای دارید که مربوط به معرفی برند شما، چیزی که شما پیشنهاد می‌دهید و اینکه چرا باید افراد از شما خرید کنند، هستند. با فکر کردن تلقینی باعث بدست آوردن مشتری بالقوه‌ای می‌شود که چیزهایی را که در مسیر رو به جلو باید انتظار داشته باشد، می‌داند. همچنین وقتی مشتری‌های بالقوه جدید را بدست می‌آورید، این توضیحات اولیه باید برای واجد شرایط کردن مشتری‌های بالقوه درونی و بیرونی که برای محصولات و خدمات شما بسیار خوب می‌باشند، داده شوند.

بهترین راه برای فکر کردن در این مورد، فکر کردن در مورد مشتری‌های بالقوه جدید است که باعث آمدن مشتری‌های جدیدی در کسب و کار شما می‌شوند. در مورد انگیزه خرید در افراد قبل از آنکه به نمایندگی فروش مراجعه کنند، مطالعه کنید. به این وسیله متوجه می‌شوید چه کسی با مشتری بالقوه داغ، مشتری‌های بالقوه گرم و مشتری‌های بالقوه سرد رو به رو شده است. شما می‌خواهید نمایندگان فروش با داغترین مشتری‌های بالقوه صحبت کنند. استفاده از ابزاری مانند امتیازدهی به مشتری‌های بالقوه، به شما اجازه می‌دهد نقاط عطفی را که می‌خواهید مشتری‌های بالقوه خود قبل از آنکه آنها را به فروش محصول خود تشنه‌تر کنید، داشته باشند، تعیین کنید.

برخی از این مشتری‌ها راه‌های ارتباطی برای شما به اشتراک می‌گذارند، مانند ایمیل، پر کردن فرم درخواست و غیره. این روند را مانند یک قیف ببینید. تمامی مشتری‌های بالقوه وارد قسمت بالایی قیف می‌شوند، و افرادی که با برند، محصول و خدمات شما آشنایی دارند، تبدیل به مشتری‌های جدید می‌شوند.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند

 

۳- از فرصت‌های پیشین استفاده نمی‌کنید

فرصت‌های پیشین یکبار به خاطر وضعیت مشتری‌های بالقوه به وجود می‌آیند(اختیارات، جدول زمانی، بودجه و غیره). با توجه به فرصت پیشین، به نماینده فروش اجازه مدیریت صحبت و ارتباط در طول روند فروش، نکات ورود، وظایف، قرار ملاقات ها و پیش بینی در آمد داده می‌شود. فرصت‌های پیشین به نماینده فروش این اجازه را می‌دهد تا خریدار بالقوه را در هر مرحله‌ای از روند فروش حرکت دهد. چون چشم انداز از مراحل تصمیم حرکت کرده است، مدیریت فروش یا صاحب کسب و کار، به گزارش پیش بینی درآمد بالا، دسترسی دارند.

 

۴- به طور خودکار به دنبال ایجاد چشم انداز نیستید

برخی مواقع، حال حاضر زمان خوبی نیست یا مشتری‌های بالقوه خوبی بدست نمی‌آید. نقل قولی می‌شنوید و دیگر هیچ چیزی از چشم انداز به گوش شما نمی‌رسد. هدف شما باید در بر گرفتن مشتری‌های بالقوه توسط نمایندگان فروش تا  زمان مناسب باشد.

 

۵- با نمایندگان فروشی که به صورت دستی و تکراری روند فروش را انجام می‌دهند، وقت خود را تلف می‌کنید

به طور مثال، تلف کردن وقت فرستادن ایمیل در صورتی است که پیام صوتی فرستاده شده شده یا تماس تلفنی برای زمان دیگری، برنامه ریزی شده بوده است. در سیستمی مانند اینفوژن سافت (Infusionsoft)، این نوع از کارهای دستی، به صورت خودکار انجام می‌شود، زمان بیشتر و ذهن آزاد‌ترین برای تمرکز بر روی کمک به تصمیم گیری مشتری، خواهید داشت.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند۶- به دنبال مشتری‌های بالقوه‌ای که در ابتدا به محصول یا خدمات شما، نه می‌گوید، نباشید

در تماس تلفنی اخیری که با یک صاحب کسب و کار در بریتانیا داشتم، من از او پرسیدم چند درصد از مشتری‌های بالقوه او به مشتری‌های اصلی در روند فروش تبدیل می‌شوند. او پاسخ داد: ۳۰” درصد”. من گفتم:” خیلی خوبه، با ۷۰ درصد بقیه چه می‌کنید؟” او روش یا استراتژی خاصی نداشت، مشتری او در هرجایی بین ۱۰ تا ۱۰۰ها هزار دلار در درآمد دارد، بنابراین اشتباه او در دنبال کردن این فرد، اختصاص درآمد بالا و قابل توجه به او است. چرا سیستم خودکاری نسازیم که ارزش‌ها را با توجه به کارهای ماهیانه، سریال‌های ویدئویی مفید، یا حداقل به روزرسانی کردن محصولات و خدمات پیشنهادی در هر ماه، در نظر بگیرد.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند

 

۷- از برنامه ریزی خودکار قرار ملاقات استفاده نمی‌کنید

برنامه ریزی  برای یک تماس تلفنی به این صورت کامل خواهد بود. استفاده از ابزاری مانند تایم ترید (Time Trade) یا اپوینتمنت کور (َAppointmentCore)، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و فرایند فروش را بسیار کارآمدتر می‌کند.

به طور خلاصه، با پرهیز از انجام دادن چنین اشتباهات کوچکی که توسط بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک انجام می‌شود، می‌توانید با سرعت رشد کنید. شما دیگر با مشکلاتی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک را درگیر کرده است، مواجه نمی‌شوید.

نوشته ۷ اشتباه بزرگ که صاحبان کسب و کارهای کوچک در فروش انجام می دهند اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/13/biggest-sales-mistakes-small-businesses-owners/feed 0
تبلیغ موفق و ۷ نکته برای موفقیت تبلیغات از پدر علم تبلیغات https://armisha.com/17/successful-advertising https://armisha.com/17/successful-advertising#respond Wed, 01 Feb 2017 13:43:15 +0000 https://armisha.com/?p=1494 شما هم می‌توانید یک تبلیغ موفق داشته باشید. چه برای یک ایمیل مستقیم یا چه تبلیغات چاپی، افسانه عرصه تبلیغات، دیوید اوگیلوی (David Ogilvy) ترفندهایی برای خود داشت که بسیار خوب بر روی مردم تأثیر می‌گذاشت. مردم همه محصولاتی که پدر علم تبلیغات، دیوید آگلیوی تبلیغ می‌کرد را می‌خریدند. هفت روش دیوید آگلیوی در ادامه […]

نوشته تبلیغ موفق و ۷ نکته برای موفقیت تبلیغات از پدر علم تبلیغات اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
شما هم می‌توانید یک تبلیغ موفق داشته باشید. چه برای یک ایمیل مستقیم یا چه تبلیغات چاپی، افسانه عرصه تبلیغات، دیوید اوگیلوی (David Ogilvy) ترفندهایی برای خود داشت که بسیار خوب بر روی مردم تأثیر می‌گذاشت. مردم همه محصولاتی که پدر علم تبلیغات، دیوید آگلیوی تبلیغ می‌کرد را می‌خریدند. هفت روش دیوید آگلیوی در ادامه آورده شده‌اند که میتوانند برای هرنوع تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرند. تبلیغات شما می‌توانند آفلاین یا آنلاین باشند و شما با بهره گیری از آن‌ها میتوانید بازخورد بسیار بهتری از تبلیغات خود داشته باشید. با آرمیشا همراه باشید.

نکته اول برای تبلیغات موفق: خوانندگان تبلیغات را به عنوان اشخاص حقیقی و معمولاً در اوقات تنهایی خود میخوانند.

پس بنابراین هنگام مخاطب قراردادنشان جمعیتی را در حد یک استادیوم در ذهن نداشته باشید. این امر باعث سرد و دور بودن مخاطب نسبت به شما خواهد شد در حالی که هدف معرفی شما به عنوان یک دوست قابل اطمینان است. این کار همچنین باعث جلب توجه خواننده تبلیغ شما خواهد شد. وقتی متن تبلیغ خود را مینویسید، شخص مخاطب خود را در ذهن داشته باشید و تصور کنید که به صورت رو در رو با او صحبت میکنید و در این مکالمه اطلاعاتی در خصوص آنچه ارائه میکنید به او میگویید، “یک فرد برای دیگری و دوم شخص مفرد”.پیشنهاد سردبیر کسب و کار - تبلیغ موفق و ۷ نکته برای موفقیت تبلیغات از پدر علم تبلیغات

نکته دوم برای تبلیغات موفق: شما نمیتوانید مردم را مجبور به انجام کاری کنید که میخواهید.

شما فقط میتوانید آنها را علاقه‌مند به انجام کاری که میخواهید کنید. بنابراین توجه آنها را با نوشتن جملات و پاراگرافهای کوتاه جلب کنید. از کلمات دشوار استفاده نکنید. اوگیلوی (Ogilvy) به شما پیشنهاد میکند اگر در تشخیص دشوار یا ساده بودن یک کلمه برای یک شخص عادی به مشکل برخوردید، با استفاده از اتوبوس به شهر (Iowa) سفر کنید و برای یک هفته با یک کشاورز به صحبت بپردازید، سپس با قطار برگردید و در راه با مسافران صحبت کنید و در انتها بر اساس بازخورد آنان نتیجه گیری کنید که آیا آن کلمه برای استفاده در تبلیغ شما به اندازه کافی ساده است یا خیر. شاید این روش مقداری قدیمی باشد اما امروزه نیز توصیه‌ای ارزشمند به شمار میرود. به مردمی که میخواهید مخاطبتان باشند گوش دهید و آنان را با ادبیاتی که برایشان قابل فهم است خطاب کنید.

نکته سوم برای تبلیغات موفق: تبلیغات با متن غیرقابل فهم ننویسید.

این بدان معنی است که متون فلسفی و خیلی تئوری ننویسید. متن تبلیغاتی شما باید بگوید که محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید چه کاری برای مشتریان انجام می‌دهند و چگونه میتوانند زندگی آنان را بهبود بخشند. مطمئن شوید که تبلیغ شما شامل خصوصیاتی است که به تصویر سازی نحوه عملکرد محصول برای زندگی مشتری در ذهنش کمک کند.

برتری شما در نوشتن تبلیغتان به صورت داستان است. مثالی که اوگیلوی زد برای فندک‌های زیپو (Zippo) صادق است : ” داستان جالب فندک زیپویی که بعد از خارج شدن از شکم ماهی همچنان کار می‌کرد.”

و البته سرتیتر کلاسیک جان کاپلس (John Caples) نیز جالب است: “آنها وقتی که پشت پیانو نشستم خندیدند ولی وقتی شروع به نواختن کردم داستان عوض شد!”

مردم نه تنها داستان‌های مانند این که چشم انداز‌های شما را نشان می‌دهند را به یاد خواهند داشت بلکه داستانهایی که تاثیرات تبلیغ (تبلیغات در سایت و بلاگ) را به همراه دارند را فراتر از خواندن ابتدایی می‌برند. مطمئن شوید که ارتباط قوی بین داستان و محصول وجود دارد تا در زمان به یاد آوری داستان، تصویری از محصول در ذهن فرد شکل گیرد.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - تبلیغ موفق و ۷ نکته برای موفقیت تبلیغات از پدر علم تبلیغات

نکته چهارم برای تبلیغات موفق: در تبلیغات مقایسه بی اساس نکنید!

از استفاده مقایسه کردن و صفات عالی دوری کنید. مردم در اغلب موارد مقایسه‌ها را به اشتباه متوجه می‌شوند، به خصوص اگر شما توجه جدا نشده‌ای به آنها نداشته باشید. به عنوان مثال اگر عکس یک نقاشی رامبراند را بگذارید و بگویید: ” به همان اندازه که یک نقاشی رامبراند شاهکار است، محصول ما نیز شاهکار است.” بسیاری از خوانندگان فکر خواهند کرد که شما واقعا نقاشی‌های رامبراند را میفروشید. اگر آنها در خرید نقاشی رامبراند علاقه مند نباشند، ممکن است ادامه متن تبلیغ شما را نخوانند. استفاده از صفات عالی هیچکس را مجاب نمیکند مانند :” ما بهترین در جهانیم.”

نکته پنجم برای تبلیغات موفق: از نظرات مشتریان راضی غافل نشوید!

اگر نظر مشتریان راضی خود را دارید، آنها را در تبلیغ خود بگذارید. بسیاری از تبلیغات بزرگ بر اساس نظرات صمیمی مشریان ساخته شده اند، اما حواسمان باشد که نظرات افراد مشهور در خصوص محصول شما اثر عکس میگذارد. مردم معمولاً شخص مشهور را به یاد می‌آورند ولی محصول را فراموش میکنند. اگر شما نظر کسانی را استفاده کنید که نزدیک به مخاطبین هدف شما هستند به خوبی عمل خواند کرد و سطح فروش شما را ارتقاء خواهد داد.

نکته ششم برای تبلیغات موفق: توضیحات مورد نیاز را برای شفافیت بیشتر کامل بنویسید

عموماً تبلیغ همراه با شفافیت از تبلیغ کوتاه تأثیرگذارتر است. بررسی‌ها نشان داده که تبلیغات طولانی نسبت به تبلیغات کوتاه فروش بیشتری را در پی دارد. اما مجدداً مطمئن باشید که متن شما جالب باشد واگرنه هیچکس آن را نخواهد خواند.

نکته هفتم برای تبلیغات موفق: با چشم مشتری نگاه کنید

اوگیلوی بدون شک استاد نوشتن متون تبلیغاتی در بسیاری از کمپین‌ها بود. پس اگر شما به دنبال ارزیابی شیوه‌های تبلیغات خود هستید مطمئن شوید  که از زاویه دید او نیز به آن نگاه کردید. در نهایت  کیفیت تبلیغ شما هنگام مشاهده نتیجه کار و میزان فروش محصول مشخص خواهد شد ولی بهتر است از قبل توبلیغات خودتان را بر اساس این نکات ۷ گانه برای موفق شدن طراحی کنید و بیشتر دیده شوید.

نوشته تبلیغ موفق و ۷ نکته برای موفقیت تبلیغات از پدر علم تبلیغات اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/17/successful-advertising/feed 0
قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید https://armisha.com/00/partnering-up https://armisha.com/00/partnering-up#respond Sun, 29 Jan 2017 20:48:27 +0000 https://armisha.com/?p=1548 ۶ نکته را قبل از همکاری در نظر بگیرید کارآفرینان موفق با توجه به این موارد، از تمامی همکاری‌های صورت گرفته در کسب و کار خود ، مطمئن هستند. کسب و کارهای موفق در نتیجه همکاری‌های موفق است. همکاری‌های بد و ناموفق می‌توانند کسب و کارهای بزرگ و موفق را از بین ببرند. این کارآفرینان، نکاتی را […]

نوشته قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
۶ نکته را قبل از همکاری در نظر بگیرید

کارآفرینان موفق با توجه به این موارد، از تمامی همکاری‌های صورت گرفته در کسب و کار خود ، مطمئن هستند.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

کسب و کارهای موفق در نتیجه همکاری‌های موفق است. همکاری‌های بد و ناموفق می‌توانند کسب و کارهای بزرگ و موفق را از بین ببرند.

این کارآفرینان، نکاتی را ارائه داده‌اند که باید قبل از همکاری به آنها دقت کرد.

 1. به حرف ذهن خود گوش کنید و آن را بر روی کاغذ بنویسید

جک کانفیلد (Jack Canfield) سازنده فیلم بیلیون دلاری سوپ چیکن (Soup Chicken)، نویسنده اصول موفقیت، مدیر گروه آموزشی کانفیلد، با توجه تجارب خویش می‌گوید: همکاری‌های موفق، باعث تمامی موفقیت‌های من شده اند. همکاری با مارک ویکتور (Mark Victor) در نوشتن چیکن سوپ (Chicken Soup) برای سریال‌های سول (Soul)؛ همکاری با جَنِت سوئیتزر (Janet Switzer) در نوشتن اصول موفقیت (Success Principles)؛ و مدیریت شرکت متعلق به خودم با پَتی آبِری (Patty Aubery) و راس کمالسکی (Russ Kamalski).

دو معیار اصلی من برای همکاری و مشارکت این موارد می‌باشد:

۱- من باید این افراد را دوست داشته باشم و به آنها اعتماد کنم.

۲- این افراد چیزی برای ارائه دارند در صورتی که من نمی‌توانم چیزی از خود ارائه کنم. دوست داشتن و اعتماد به آنها، موضوعات ذهنی می‌باشند، اما من یاد گرفته‌ام به ذهن خود اعتماد کنم. اگر چیزی احساس خوبی به من ندهد، آن را ادامه نمی‌دهم.

یکی از بزرگترین اشتباهات در همکاری این است که نقش ها، حد و حدود دو طرف، راهبرهای خروج از همکاری و خسارت‌ها به طور واضح مشخص نشوند. همانطور که اعتماد به یکدیگر بسیار مهم است، این نیز مهم است که قبل از شروع به کار مطمئن شوید، هر دو یک هدف را دنبال می‌کنید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

 1. حداقل به مدت یک سال همکار خود را بشناسید

تای لوپز (Tai Lopez) سرمایه گذار و مشاور بسیاری از کسب و کارهای چند میلیون دلاری، در این باره می‌گوید: قبل از وارد شدن به شراکت و همکاری، معیار اصلی من شناخت کامل آن فرد به مدت حداقل یک سال است. (با توجه به گفته برخی روانشناسان و تحقیقات علمی، افراد شخصیت اصلی خود را بعد از یک سال نشان می‌دهند.)

این قضیه مانند آشنایی قبل از ازدواج است. همکاری در کسب و کار همانند ازدواج است. بنابراین نیاز به برخی “پروژه‌های آشنایی” کوتاه مدت، دارید. اگر پروژه‌ای به خوبی پیش نرفت، به کار خود ادامه دهید. مانند این که بعد از ۳ قرار ملاقات برای آشنایی، قادر به انتخاب اصلی نباشید.

بزرگترین اشتباه در شراکت و همکاری، انتخاب سریع همکار است. از قبل مسئولیت‌های هر فرد را مشخص کنید. در غیر این صورت، مجبور خواهید بود، تمامی کارها را خود انجام دهید.

در قرارداد، مسئولیت افراد، حق و حقوق شما و راهبردهای خروج از همکاری را بنویسید. چیزهایی مانند، “به طور تقریبی ۳۰ ساعت برای انجام کارهای الف، ب، ج، و ۵ ساعت برای انجام د، صرف می‌کنید.” هر چه همه چیز را به طور واضح و شفاف توضیح دهید، اشتباه کمتری نیز رخ خواهد داد.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

 1. از ریاضیات استفاده کنید، اما فراموش نکنید از شراکت لذت ببرید

روبرتو اورکی (Roberto Orci)، فیلم نامه نویس و تهیه کننده فوق العاده در هالیوود، که فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی او بیش از ۵ میلیارد دلار در سراسر جهان به فروش رسیده است، می‌گوید: همکاری و شراکت بسیار خوب و جالب است، اما می‌تواند تبدیل به کابوس وحشتناکی نیز بشود. برای آنکه با افراد درستی همکاری کنید، از ریاضیات استفاده کنید. درسته، ریاضی.اگر یک بعلاوه یک، دو می‌شود، همکاری درستی نخواهید داشت. یک بعلاوه یک باید برابر با سه شود! شراکت باید چیزی فراتر از جمع بستن بخش‌های متعلق به هر فرد باشد؛ درغیر این صورت باید بخش‌های مختلفی از کسب و کار خود را کنار بگذارید.

همچنین باید با کسی شریک شوید که در برخی چیزها، بسیار بهتر از شما باشد. موارد بسیاری دیدم که غرور فرد، اجازه نمی‌دهد همکاری خوب و موفقی ایجاد کند. آنها با دیدن مهارت همکار خود احساس ترس می‌کنند و نمی‌توانند این حس را کنار بگذارند تا به دید وسیع‌ترین برسند. “پدر تبلیغات”، دیوید آگیلوی (David Ogilvy)، می‌گوید، باید فردی را که از شما باهوش‌تر است، استخدام کنید.

در نهایت خواهید دید، از این شراکت لذت می‌برید. بعد از مدت طولانی همکاری، متوجه می‌شوید یک ازدواج تجاری کرده اید. چنین چیزی، عمیقا وارد زندگی شما می‌شود. بالا و پایین بسیار خواهد داشت. بسیار مورد آزمون قرار می‌گیرید.

اگر از شراکت خود لذت نمی‌برید، این شراکت دوام نخواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

 1. مغر شرکای خود را با اشعه ایکس ببنید

جیمز اسوانویک (James Swanwick)، بنیانگذار اسوانویک اسلیپ (Swanwick Sleep) و چالش ۳۰ روز بدون الکل، می‌گوید: اولین چیزی که از افراد می‌خواهم، این است که آزمون‌های هِکساکو (Hexaco) و دارک تریاد (Dark Triad) را انجام دهند، این آزمون‌ها مانند اشعه ایکس، مغز آنها را نشان می‌دهد. شناخت شخصیتی که می‌خواهید با او کار کنید، بسیار مهم است، چون شراکت در کسب و کار مانند ازدواج است.

در مرحله دوم، من به دنبال افرادی با مهارت‌های مختلف و مکمل با خودم هستم. اگر شخصیتی برون گرا هستید، به دنبال فردی درون گرا باشید. اگر در شرکت، شما فردی هستید که همه با او در ارتباط هستند، باید با فردی کار کنید که در پشت صحنه با شما همکار کند.

بزرگترین اشتباهی که در شراکت کردم، شریک شدن با ۳ نفر دیگر بود. فکر می‌کردم تعداد شخصیت‌ها و فکرهای بیشتر، بسیار خوب خواهد بود، اما هر چه تعداد بیشتر باشد، اختلافات و موانع بیشتر می‌شود و سرعت کار کاهش پیدا می‌کند. بهترین حالت، وجود دو شریک دیگر است.

 1. اهداف یکسان داشته باشید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

کریس پلاگ (Chris Plough)، مشاور کارآفرینی و کارآفرین، می‌گوید: به نظر من شراکت باید به صورت برد-برد، طولانی مدت و برپایه دوستی باشد. قرارداد بین شرکا، راهی برای مستند کردن افکار افراد و بیمه نامه‌ای برای زمانی که اگر راهبردها تغییر کرد، است. برای نوشتن قرار داد، باید دو چیز را برای هم بیان و شفاف کرد:

یک، ارزش‌های اصلی. ما ارزش‌های یکسان را بررسی می‌کنیم و با اعتماد به طرف مقابل، کارهای اصلی مد نظر آن طرف را درک می‌کنیم. این چیزها در شرایط سخت و روابطی که در آن نگرانی و اضطراب وجود دارد، شکل دیگری پیدا می‌کند.

دو، توشه کسب و کار. برای اطمینان از اینکه در مسیر درستی شروع به کار می‌کنیم، توشه‌ای را که برای کسب و کار در نظر داریم، با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم. در این کار باید انتظارات و الزامات مورد نظر خود را برای همکاری تعیین کنید. ما همچنین ترس‌ها و خواسته‌های خود از شراکت را بیان می‌کنیم، تا در برنامه ریزی مورد نظر قرار بگیرند، به جای آنکه به عنوان یک نقطه اختلاف بین دو طرف باشند.

این دو عامل، باعث ایجاد همکاری و شراکتی سالم و سود آور می‌شود که در برابر نگرانی‌های کسب و کار، مقاومت خواهد کرد.

 1. از انصراف دادن در شراکت نترسید

فیل سواسلو (Phil Suslow) صاحب اوزنیوم (Oznium)، می‌گوید: آزمون شخصیتی مانند مایرز بریگز (Myers-Briggs) را انجام دهید. این آزمون خود آگاهی شما از انجام کار را بهبود می‌بخشد و درک بهتری  را از اینکه شریک شما باید به چه صورت کار کند، ارائه می‌دهد. اما در اینجا دو دستگی به وجود می‌آید، به طور ایده آل شما می‌خواهید بین همه تعادل ایجاد کنید، اما از آن طرف نمی‌خواهید با تفاوت ها، دیگران را آشفته کنید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید

مطمئن شوید، اهداف مورد نظر هر کدام در یک سمت و سو باشد. به طور مثال، آیا می‌خواهید به صورت یک کسب و کار منفعل کار کنید یا این کسب و کار را برای فروش در شکل بزرگتری، می‌سازید؟ در هفته چند ساعت برای کسب و کار خود اختصاص می‌دهید؟ چه چیزهایی را به کار خواهید برد؟ آیا در پروژه یا قراردادهای دیگری نیز کار می‌کنید که با این کسب و کار تداخل داشته باشد یا توجه شما را بیشتر به خود جلب کند؟ آیا خانواده شما در سرمایه گذاری کسب و کار سهیم هستند؟

بزرگترین اشتباهاتی که در هر همکاری انجام داده ام، به خاطر ترس از مواجهه بوده است؛ من با مکالمات دشوار، به راحتی برخورد نمی‌کنم. مثلا، قطع همکاری را برای مدت طولانی به تعویق می‌اندازم، هر چند می‌دانم کار درستی نیست. این باعث آشفتگی و هدر دادن انرژی می‌شود.

 

نوشته قبل از آغاز شراکت استارتاپ و همکاری این ۶ نکته را بررسی کنید اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/00/partnering-up/feed 0
فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟ https://armisha.com/12/organize-your-e-commerce-website https://armisha.com/12/organize-your-e-commerce-website#respond Sun, 29 Jan 2017 09:02:22 +0000 https://armisha.com/?p=1525 فروشگاه اینترنتی یک کسب و کار نسبتا جدید و البته تا حد زیادی موفق است. به شرطی که قوانین و استانداردهای فروش اینترنتی را به خوبی در فروشگاه اینترنتی خودتان اجرا کنید. آیا شما هم یک فروشگاه اینترنتی دارید؟ چقدر فروش دارید؟ آیا از میزان فروش فروشگاه اینترنتی خودتان راضی هستید؟ برای افزایش فروش و […]

نوشته فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟ اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
فروشگاه اینترنتی یک کسب و کار نسبتا جدید و البته تا حد زیادی موفق است. به شرطی که قوانین و استانداردهای فروش اینترنتی را به خوبی در فروشگاه اینترنتی خودتان اجرا کنید. آیا شما هم یک فروشگاه اینترنتی دارید؟ چقدر فروش دارید؟ آیا از میزان فروش فروشگاه اینترنتی خودتان راضی هستید؟

برای افزایش فروش و موفقیت فروشگاه اینترنتی استانداردهایی وجود دارد که در صورت اجرا، فروشگاه اینترنتی شما در مسیر رشد و موفقیت قرار می‌گیرد. با آرمیشا همراه باشید.

هیچوقت زمان بهتری برای سر و سامان دادن نبوده است. Smart Insights به این نکته دست یافته است که نه تنها ۵۰ وبسایت که سرعت رشد بسیار زیادی داشتند از ظاهر واضح و مقایسه با سایرین برخوردار بودند، ۱۰ سایت کسب و کار برتر نسبت به رقبای رده بالای خود عملکرد بهتری نیز داشته اند.

به طور خلاصه میتوان گفت: فروشگاه‌های اینترنتی با طراحی ظاهری ساده و قابل فهمتر، عمکلرد بهتری نیز خواهند داشت.

راهکارهای افزایش فروش برای فروشگاه اینترنتی را برای شما نوشته ایم. با اجرای این تکنیک‌های افزایش فروش می‌توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را متحول کنید و در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهید.

تصاویر فروشگاه اینترنتی خود را بهینه و تازه کنید

تصاویر قدیمی باعث از تب و تاب افتادن وبسایت فروشگاه اینترنتی می شوند. علاوه بر آن ممکن است تصاویر و صفحاتی از محصولاتی که دیگر تولید نمی‌شوند را داشته باشید یا پشتیبانی کنید. هیچ زمانی بهتر از همین حالا برای حذف محصولات قدیمی خارج از رده تولید و بروز رسانی تصاویر نیست. دست بکار شوید و حجم تصاویر محصولات را کم کنید و تصاویر و توضیحات محصولات قدیمی که دیگر هیچگاه به فروش نمی‌رسند را از فروشگاه اینترنتی خودتان حذف کنید.

فهرست کردن تمامی تصاویر موجود و به روز رسانی آنها ممکن است بسیار زمانبر باشد. مطمئن شوید از یک سیستم نامگذاری برای تصاویر فروشگاه اینترنتی خود بهره می‌برید و به صورت مرتب آنها را به روز رسانی کنید تا مجبور به حذف و به روز رسانی یک باره صدها یا هزاران عکس نشوید.

حتی ممکن است برخی از صفحات مربوط به محصولات از تصاویر اضافی استفاده کنند. محصولاتی که از زوایای مختلف نشان داده شده‌اند یا از نمای ۳۶۰ درجه بهره میبرند به مشتری کمک میکنند تا درک بهتری از محصول داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟

فراموش نکنید که سایز تصاویر خود را بهینه سازی کنید. این کار به بالا بردن سرعت بارگذاری تصاویر کمک می‌کند. وقتی کاربران و مشتریان توسط گوشی‌های موبایل از فروشگاه اینترنتی شما بازدید می‌کنند، بهینه بودن حجم تصاویر برای سرعت بالاتر نمایش صفحات بسیار سودمند خواهد بود.

تأکید بر تصاویر داشته باشید و استفاده از متن را کاهش دهید

بدون شک متن‌های استفاده شده در فروشگاه اینترنتی مانند توضیحات محصول از اهمیت بسیاری دارند.  به خصوص از جهت سئو که محصولات شما با این توضیحات در نتایج جستجوی مشتریان ظاهر می‌شوند. بنابراین به توضیحات دقیق و جذاب محصولات فروشگاه اینترنتی خود اهمیت بسیاری بدهید و با دقت آن‌ها را بنویسید.

وقتی یک شخص وارد یک فروشگاه فیزیکی می‌شود اولین چیزی که به چشمش می‌آید چیدمان مغازه خواهد بود و اینکه محصولات به چه صورت به نمایش گذاشته شده اند. بنر‌های رنگارنگ و پوستر‌ها توجه مشتری را جلب می‌کند اما مشتری‌های کمی هستند که رو به روی یک دیوار می‌ایستند و نوشته‌های روی آن را قبل از قدم زدن و گشتن مغازه بخوانند.

در فروشگاه اینترنتی هم این طور نیست که مشتریان آنلاین تمایلی به خواندن و دانستن در خصوص محصول شما ندارند. اما بهتر است ابتدا بنرها و تصاویر محصولات را به آن‌ها نشان دهید و بعد از آن توضیحات مختصر درباره محصول را نمایش دهید. در نمایش توضیحات کامل محصول نیز به استفاده از تصاویر لابه لای توضیحات توجه ویژه‌ای داشته باشید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟

فروشگاه‌های آنلاین، دیگر از متن‌های زیاد، لینک‌ها و دکمه‌های مختلف در سایت‌های خود استفاده نمی‌کنند و خبری از ستون‌های طولانی از تصاویر محصولات و محتویات درهم و برهم نیست. این روش ممکن است ۱۰ یا ۱۵ سال پیش کار میکرد ولی با گذر زمان همه چیز تغییر کرده است.

یک راه مناسب اضافه کردن فضای خالی سفید رنگ بیشتر به صفحات فروشگاه اینترنتی و استفاده از طول صفحه به نفع خودتان است. از وسوسه شدن جهت گذاشتن حجم عظیمی از اطلاعات در سایت دوری کنید. تصاویر و گرافیک ساده اما زیبا را برجسته‌تر کنید. از دکمه‌های درشت دسترسی سریع استفاده کنید. حجم متن را در صفحه کاهش دهید و از تصاویر، اسلایدر‌ها و ویدیئو‌ها جهت نمایش و توضیح دادن محصولات خود استفاده کنید.

از ویدئو و اسلایدر‌ها آزادانه استفاده کنید

هرچه محصول شما پیچیده‌تر باشد به طبع نیاز بیشتری به متن خواهید داشت!  این در گذشته صادق بود ولی  ویدئو‌ها فرصت‌های جدیدی را ارائه کرده‌اند و ترغیب کردن مخاطبین را راحت‌تر کرده است و توسط ویدئو به آسانی میتوانید محصولات خود رادر فروشگاه اینترنتی با جزئیات معرفی کنید.

حتی در بیشتر سایت‌های فروشگاهی بهینه سازی شده، توضیحات و خصوصیات فنی به گزینه‌ای دلخواه تبدیل شده‌اند و به جای اینکه یک انشای بلند بالا برای محصول بنویسیم توسط یک ویدئو همه اطلاعات مورد نیاز را به مشتری می‌دهیم.

اگر یک بازدید کننده در خصوص یک محصول دو دل باشد، حتماً به سایت یوتیوب می‌رود و یک ویدئو مرور محصول را پیدا و مشاهده خواهد کرد. اما اگر شما ویدئویی در سایت خود داشته باشید، مشتریان نیاز به خروج از سایت شما نخواهند داشت.

طبق گفته Econsultancy، بازدیدها از صفحه‌هایی که در آنها ویدئویی از محصول بوده و مشاهده شده، نرخ تبدیلی ۱۶۰ درصد بیشتر از بازدید‌هایی داشته‌اند که ویدئو در آنها مشاهده نشده است!

اسلایدرها میتوانند در در انتقال مؤثرتر اطلاعات در زمان کوتاه‌تر کمک کنند. این دقیقاً کاری است که شرکت اپل به زیبایی برای جالب‌تر نشان دادن مشخصات فنی محصولاتش استفاده میکند.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟

شفافیت و واضح بودن کلید کار است

اگر کاربر نتواند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند یا به راحتی دکمه خرید را پیدا نکند، ارتباط شما با کاربر در فروشگاه اینترنتی قطع خواهد شد.

بهتر هست برای این پرسش‌ها پاسخ مناسبی پیدا کنیم:

 • آیا بازدید کننده شما متوجه می‌شود که ترتیب چینش صفحات فروشگاه اینترنتی شما به چه صورت است؟
 • آیا آنها به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا میکنند؟
 • آیا دکمه‌های دسترسی سریع شما به راحتی دیده می‌شوند؟
 • دسته بندی محصولات شما چطور است؟

به یاد داشته باشید که تغییرات ساده تفاوت‌های بسیاری ایجاد میکنند. شاید شما نیاز به تغییرات کلی در صفحات فروشگاه اینترنتی خود جهت افزایش فروش نداشته باشید. اما لازم هست برای نماش بهتر گزینه خرید در صفحه محصول تغییرات مورد نیاز را اجرا کنید.

گزینه بعدی برای افزایش فروش، یک تجربه خوب برای پیمایش صفحات فروشگاه اینترنتی است.  آیا خریداران به راحتی آنچه نیاز دارند را پیدا میکنند؟ اگر مطمئن نیستید میتوانید به تحقیق در میان مخاطبین خود بپردازید تا ایده بهتری پیدا کنید.

فهرست‌های طولانی لینک‌ها میتوانند با منو‌های آبشاری یا مگامنو‌ها جایگزین شوند با فرض اینکه محصولات به خوبی چیده شده باشند.  چیدمان هوشمندانه لینک‌ها به تنهایی میتواند تفاوت عمده‌ای در فروشگاه اینترنتی شما ایجاد کند.

سایت فروشگاه اینترنتی شما می‌بایست حتما ریسپانسیو (واکنش گرا) باشد

استفاده از گوشی‌های هوشمند برای مرور صفحات فروشگاه‌های اینترنتی و خرید آنلاین همچنان رو به افزایش است. اگر میخواهید یک سایت مناسب برای آینده نیز داشته باشید فروشگاه اینترنتی شما می‌بایست واکنش گرا با قابلیت نمایش عالی و بی نقص همه صفحات و محصولات در موبایل باشد.

نوشته فروشگاه اینترنتی خود را چطور برای فروش و پول سازی بیشتر متحول کنیم؟ اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/12/organize-your-e-commerce-website/feed 0
۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما https://armisha.com/01/%db%b4-%d8%aa%d9%88%d8%b5%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b6%db%8c%d8%ad-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84-%d8%b4%d9%85%d8%a7 https://armisha.com/01/%db%b4-%d8%aa%d9%88%d8%b5%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b6%db%8c%d8%ad-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84-%d8%b4%d9%85%d8%a7#comments Mon, 23 Jan 2017 21:47:42 +0000 https://armisha.com/?p=1515 تصور کنید که شما یک محصول فوق العاده در دست دارید که سال‌ها برای تحقیق و ساختن آن زمان گذاشتید و خون و عرق و اشک ریخته اید. حالا زمان آن رسیده که وارد بازار شود. قبل از اینکه وارد مبحث معرفی محصول خود شوید این را در نظر بگیرید: کلماتی که شما برای توضیح […]

نوشته ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
تصور کنید که شما یک محصول فوق العاده در دست دارید که سال‌ها برای تحقیق و ساختن آن زمان گذاشتید و خون و عرق و اشک ریخته اید. حالا زمان آن رسیده که وارد بازار شود.

قبل از اینکه وارد مبحث معرفی محصول خود شوید این را در نظر بگیرید:

کلماتی که شما برای توضیح محصول، کالا و خدمات خود انتخاب میکنید یا موجب آن می‌شود که مشتری آن را به سبد خرید خود اضافه کند یا در همانجا وبسایت شما را ترک کرده و  قید خرید آن را بزند.

این ۴ توصیه به شما کمک میکنند که توضیحات مناسبی جهت فروش محصول خود شکل دهید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما

مخاطب ایده آل خود را برای توضیح محصول بشناسید

مشتری ایده آل شما چه کسی است؟ آنها زمان خود را کجا می‌گذرانند؟ برخی از مسائلی که آنها درگیرشان هستند و محصول شما راه حلی برای آنها ارائه میکند چه هستند؟

پاسخ دادن به این سوالات به شما در نوشتن توضیحات محصول در راستای خرید شدن توسط مشتری کمک خواهد کرد. در مورد آن فکر کنید: اگر شما سعی در راهنمایی همه توسط توضیحات محصول خود هستید، کلمات برای خواننده بی معنی و عمومی خواهند بود.

به جای اینکار افراد را به طور مستقیم در توضیح محصول مخاطب قرار دهید مانند اینکه در واقعیت با او در حال مکالمه هستید.

“به نظر جالب میاد” احتمالاً به همین فکر میکنید ولی مخاطب خود را از کجا پیدا کنم؟

به مردم صحبت کنید. از مشتریان کنونی و بالقوه خود سوال کنید که چه مواردی را در جستجوی محصول یا خدمات مورد نظر خود ملاک قرار میدهند. از آنها در خصوص مواردی که موجب ترغیب شدنشان برای پیدا کردن پاسخ جهت مشکلاتشان می‌شوند سوال کنید. اگر شما در بازار تازه کار هستید و هنوز مشتری ندارید یا مثلا میخواهید از زاویه‌ای دیگر به مسئله نگاه کنید، از دوستان و خانواده خود همان سوالات را بپرسید.

به توضیح محصول زیر که بر روی کت زمستانه مردانه شرکت LL Bean نوشته شده است نگاهی بیاندازید:

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما

شرکت میداند که مخاطبش نمیخواهد با پوشیدن آن شبیه بالش شود یا موقع حرکت کردن باعث ایجاد سر و صدا شود و همه متوجه آمدن او شوند و به همین دلیل در توضیحات روی لباس همه این موارد را ذکر کرده است.

کلمات کلیدی توضیحات محصول را آزمایش کنید

حال که لیستی از موارد مورد جستجو مورد استفاده توسط مخاطبین خود را در اختیار دارید، شروع به مقایسه کردن کنید. کاری شبیه سیستم Google AdWords، keywordtool.io یا Ubersuggest، که به شما می‌گویند چند نفر از مورد شما در جستجوهای خود استفاده میکنند. هدف شما کلمات کلیدی است که جایی در وسط حجم جستجو جای داشته باشد. هرچه حجم جستجوها بیشتر باشد افراد بیشتری آن را جستجو میکنند و بهینه سازی میکنند و اینکار شما را به دلیل ترافیک بالای جستجو سخت‌تر میکند. حجم پایین جستجو به این معنی است که افراد کمی در پی آن هستند پس وقت خود را برای آن تلف نکنید.

به وبسایت‌های رقبای خود نگاهی بیاندازید. چه کلمات کلیدی برای توضیح محصول و آنچه ارائه میکنند استفاده شده؟ آیا کلمات یا عبارات خاصی را بزرگنمایی کرده اند؟ چک کردن عنوان صفحات و توضیحات متا را جهت الهام گرفتن فراموش نکنید.

جهت داشتن ایده‌های بیشتر باید بخوانید. کلمات کلیدی خود را در رسانه‌های اجتماعی جستجو کنید مانند سایت‌های Quora و مکالمات و داستان‌های اخباری در خصوص آنچه اتفاق می‌افتد را بخوانید. اینکار به شما حسی در خصوص طریقه استفاده کردن از اصطلاحات خواهد داد.

اگر شما یک نوع محصول مانند نرم افزار بازاریابی دارید، میتوانید از Google Alert استفاده کنید و از عنوان “نرم افزار بازاریابی” برای آن بهره ببرید یا از نامهای رقابا برای قرار گیری کنار اتفاقات جدید استفاده کنید.

برای انسان‌ها بنویسید

بدون شک شما فکر میکنید که محصولتان بهترین نوع ساخته شده است. اما مخاطبین شما این دید را ندارند. استفاده از مقایسه و توضیحات عالی مانند “پیشگامانه”، “انقلابی” و “منحصر به فرد” ریاکارانه به نظر میرسد مگر اینکه بتوانید ثابت کنید.

این توصیف از Barnes & Noble’s Nook GlowLight Plus از سه مزایای کلیدی خود بدون استفاده از توصیفات عالی و متنی قابل هضم بهره می‌برد.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما

گفته‌های مشتریان نیز بهترین راه جهت توضیح خدمات شما هستند. از مشتریان خود بخواهید تا جمله‌ای در خصوص اینکه محصول یا خدمات شما چگونه زندگیشان را راحت‌تر کرده است بگویند.

این مثال از Basecamp به شما در خصوص مزایای کالا برای مشتری اطلاعاتی خواهد داد. به جای لیست کردن ویژگی‌های محصول Basecamp به مشتریان اجازه میدهد که اینکار را انجام دهند. اینکار با بزرگنمایی کردن برخی قسمت‌ها اطلاعات را ساده و به برند شما اعتبار بیشتری میدهند.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما

فرآیند خود را کنترل کنید

شما مشتریان خود را شناخته اید، جستجوی کلمات کلیدی خود را انجام داده‌اید و جملات تبلیغی بسیار خوبی برای محصول یا خدمات خود نوشته اید. حال زمان آن رسیده که راحت بنشینید و بگذارید ترافیک به سمت شما سرازیر شود؟ نه دقیقاً!

قبل از اینکه بنشینید و منتظر نتیجه کار شوید، باید مسیر فرآیند خود را دنبال کرده و ببینید تبلیغ و توضیح محصول شما چه عملکردی داشته است. نگاهی به ترافیک وبسایت خود بیاندازید. افراد از چه کلمات کلیدی جهت ورود به سایت شما استفاده کرده اند؟ پس از ورود به سایت شما آیا زمانی را در آن سپری کرده‌اند یا بعد از چند ثانیه از آن خارج شده اند؟ اگر آنها پس از ورود به سایت شما فوراً خارج شده باشند باید متن تبلیغ خود را تغییر دهید و تنظیم کنید.

چه شما بخواهید پوتین‌های بارانی بفروشید یا یک نرم افزار بازاریابی یا خدمات مشاوره فرقی نمیکند و باید مخاطب خود را بشناسید. نقاط اصلی آنها را راهنمایی کنید و یک تبلیغ واضح و مختصر داشته باشید و با آنها از طرف یک انسان صحبت کنید. این توضیح محصول کمک میکند محصول شما دیده شود و مشتریانتان را ترغیب کند تا آن را به سبد خرید خودشان اضافه کنند.

نوشته ۴ توصیه برای نوشتن بهتر توضیح محصول شما اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/01/%db%b4-%d8%aa%d9%88%d8%b5%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b6%db%8c%d8%ad-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84-%d8%b4%d9%85%d8%a7/feed 1
گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس https://armisha.com/00/htc-u-ultra https://armisha.com/00/htc-u-ultra#respond Sat, 21 Jan 2017 21:12:15 +0000 https://armisha.com/?p=1443 شرکت اچ تی سی(HTC) قابلیت های شگفت انگیزی از جمله صفحه نمایش فوق العاده و بهره گیری از قابلیت های فراوان هوش مصنوعی در گوشی های هوشمند U Ultra استفاده کرده است .

نوشته گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
 

در سال گذشته، از گوشی‌های هوشمند HTC مدل “۱۰” تعریف و تمجید‌های فراوانی به عمل آمد، همچنین کاربران مختلف نیز از این تلفن هوشمند استقبال فراوانی کردند. همزمان با فرارسیدن سال جدید، محصول جدیدی ارائه خواهد شد، اما این بار HTC رویکردی متفاوت را در پیش خواهد گرفت. بابررسی گوشی‌های اچ تی سی (HTC) مدل یو اولترا (U Ultra)، درمی یابید که این مدل برای طرفداران تلفن‌های هوشمند، آشنا به نظر می‌رسد.

منظور از “آشنا به نظر رسیدن ” طراحی و ماهیت ظاهری این گوشی نیست، اتفاقا  مدل یواولترا (U Ultra) با سایر تلفن‌هایی که اخیرا تولید شده اندT ظاهری متفاوت دارد. برخی از طراحی‌های خاص در محصولات اچ تی سی(HTC)، مثلا سنسور اثر انگشت آن که شبیه قرص است و دوربین اولتراپیکسل مرکزی (UltraPixel)، در این مدل هم وجود دارند. اما طراحان این شرکت، برای سیقل کاری این نوع گوشی از آلومینیوم معمولی استفاده کرده‌اند که باعث شده این مدل، ظاهری شفاف داشته باشد. قاب این محصول از فلز ساخته شده اما پوشش پشت آن شیشه‌ی زیبایی است که زیر نور مستقیم، مانند مروارید به نظر می‌رسد.

دسته‌بندی نشده گجت ها - گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس

بکارگیری موارد فوق، تاثیرات فراوانی را به همراه دارد، به طوری که  تمامی چهار رنگ مدل U Ultra (سیاه ، سفید ، آبی و صورتی ) بسیار جذاب و چشم نواز هستند. در ورای تمام این موارد، به دلیل دارا بودن سطح براق وبرجسته و نازک بودن این نوع گوشی (به حدی که در ضخیم‌ترین قسمت ، اندازه آن به ۸ میلیمتر می‌رسد)، زمانی که آن را در دست می‌گیرید، احساس خوشایندی به شما دست می‌دهد. در اولین نگاه به این گوشی، شما محو درتماشای سطح سیقلی و شفاف آن خواهید شد در حالی که صفحه نمایش یو اولترا (U Ultra) به گوشی‌های LG شباهت زیادی دارد. برای بررسی جامع‌تر و دقیق‌تر باید گفت صفحه نمایش ثانویه دقیقا مانند گوشی‌های LG مدل‌های V10 و V 20، در بالای صفحه نمایش HD Super LCD 5 چهارگوشه، که اندازه آن ۵٫۷ اینچ است، قرار دارد .

دسته‌بندی نشده گجت ها - گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس

شما با اطمینان خاطر می‌توانید میان برهایی را به نرم افزارها اضافه کنید، همچنین نتایج پیش بینی آب و هوا را دریافت نمایید. اما شرکت اچ تی سی (HTC) تلاش فراوانی در این زمینه داشته تا با بهره گیری از هوش مصنوعی در این مدل از صفحه نمایش ثانویه به طور موثرتری استفاده شود. برای مقایسه گوشی‌های هوشمند یو اولترا (U Ultra) با گوشی‌هایی نظیر V20 باید گفت در مدل V20 تمامی اطلاعیه‌ها نمایش داده می‌شوند و سپس در یک فهرست، ذخیره می‌گردند اما U Ultra دراین مورد رویکرد دیگری دارد.

دسته‌بندی نشده گجت ها - گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس

گوشی‌های یو اولترا (U Ultra) تنها اطلاعیه‌های افرادی را نمایش می‌دهد که در تنظیمات اولیه آن‌ها را انتخاب کرده باشید. آقای دارِن اس ان جی (Darren Sng)، سرپرست بازاریابی جهانی محصولات اچ تی سی (HTC)، شرایطی را مهیا کرده تا این گوشی ها، رفتاری کنش گرایانه داشته باشند. مثلا فرض کنید برای فردا، هوای بارانی پیش بینی شده است:

یکی از بخش‌های صفحه نمایش ثانویه، قبل از این که از خانه خارج شوید، به شما اخطار می‌دهد، یا این که اگر تعطیلات در پیش رو باشد و شما در تقویم تلفن همراهتان هیچ رخدادی را یادداشت نکرده باشید، این دستیار مجازی، زنگ ساعت گوشی را که از قبل تنظیم کرده بودید را غیرفعال می‌کند. (این مورد آخر به نظر من اندکی شانسی است، اما باید صبر کنیم و ببینیم که با گذشت زمان به چه صورت عمل می‌کند)

هوش یادگیری این دستگاه، در زیر صفحه نمایش ثانویه قرار دارد. همانند آن چه که در تلفن‌های Huawei’s Mate 9 انجام شده، تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته تا از روش استفاده ما از تلفن ها، چگونگی تخصیص منابع و خاموش کردن سرویس‌ها در پاسخ، الگوهایی اساسی پیدا کنند.

مانند سایر مواردی که به CES راه می‌یابند، می‌توانید با میکروفن با این گوشی صحبت کنید. اگر از نزدیک به گوشی‌های یو اولترا (U Ultra) بنگرید، خواهید دید که چهار تا میکروفن برروی بدنه گوشی قرار دارند که معمولا روشن هستند و از فاصله ۲ متری صدای شما را تشخیص می‌دهند.

دسته‌بندی نشده گجت ها - گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس

تنها با ۴۵ دقیقه کارکردن با این گوشی، تقریبا به آن مسلط می‌شوید. زمان بهره برداری درست از قابلیت هوش مصنوعی و استفاده موثر از آن در تلفن‌های HTC، اندکی طول می‌کشد اما Ultra به تدریج آن را اجرایی خواهد کرد. فعالیت‌های معمول من که عبارتند از گشت و گذار در سایت‌های فراوان، راه اندازی نرم افزارهای گوناگون و انجام این دو فعالیت به صورت یکی در میان، در مدل۸۲۱ Snapdragon با دارا بودن رم ۴ گیگابایتی، انجام شدنی نیستند.

تمامی نرم افزارهای اندروید ۷٫۰ Nougat، آماده و در انتظار شما هستند. دوربین ۱۲ اولتراپیکسلی با روزنه f/1.8 و بکارگیری از تثبیت کننده تصاویر نوری در پشت Ultra، باعث می‌شود تصاویر جذاب و با کیفیتی  ثبت شود. دوربین جلوی تلفن که معمولا برای گرفتن عکس سلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، رزولوشن بالاتری دارد. در واقع یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی به همراه “حالت اولتراپیکسل” دارد که قادر است تصاویر اضافی را به تصویری بهتر تبدیل کند اما نتایج حاصل از این کار در دمو قابل مشاهده نیست. یک مورد دیگر این که HTC از هدفون‌های جدید استفاده کرده است در نتیجه به هدفون‌های USB مدل C نیاز است . با وجود اظهار نظری که شرکت اپل در چند ماه اخیر داشته است، به نظر می‌رسد این روزها به شدت مصمم شده که استفاده از هدفون‌های قدیمی را حذف کند. با بهره گیری از هدفون‌های جدید، حداقل چیزی که شما بدست می‌آورید، این است که حافظه تلفن همراه شما بیشتر می‌شود و می‌توانید از تنوع  ۱۲۸ – ۶۴ گیگابایت انتخاب کنید. همچنین در حالی که به جای بهره گیری از شیشه ۵ از شیشه کبود رنگ برای پوشش صفحه نمایش استفاده شده است، هر دو شیشه فوق می‌توانند کارت‌های حافظه micro sd با حافظه‌های ۲ ترابایت را در خود جای دهند.

دسته‌بندی نشده گجت ها - گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس

برای افرادی که به صفحه نمایش ثانویه  یا به تلفن همراه به این بزرگی نیازی ندارند، گوشی اچ تی سی مدل یو پلی (HTC U PLAY) را پیشنهاد می‌دهیم. این مدل، همان طراحی و قابلیت هوش مصنوعی را دارا است، ولی بدنه کوچکتری دارد و جیبی است و اندازه آن ۵٫۲ اینچ است و صفحه نمایش آن ۱۰۸۰ پیکسلی می‌باشد. همانطوری که قطعا متوجه شده اید، این مدل که از یو اولترا کوچکتراست، گیرایی و جذابیت کمتری دارد، از یکی از چیپ ست‌های هشت هسته‌ای mediaTek استفاده می‌کند، حافظه رم آن می‌تواند ۳ گیگابایت باشد و حافظه داخلی آن ۳۲ گیگابایت یا اینکه حافظه رم ۴ گیگابایتی داشته باشد و حافظه داخلی آن ۶۴ گیگابایت باشد. دوربین اصلی آن ۱۶ مگاپیکسل است، این مساله هنوز برای ما روشن نیست که این مدل‌ها در مقایسه با مدل جدید U Ultra، چه مقدار اختلاف قیمت دارند.

من اعتراف می‌کنم اولین دفعه‌ای که این دو تلفن همراه را در دست گرفتم، متعجب شدم. شرکت HTC احساس خاص و ویژه ای نسبت به خود دارد و در زمان‌های مشخص، محصولاتش را با امنیت و اطمینان ارتقاء می‌دهد. یو اولترا(Ultra) مانند اچ تی سی یازده(HTC 11) نیست. اطلاعیه HTC  در زمینه بکارگیری انحصاری از صفحه نمایش دوم در محصولات جدید ، هیچ کمکی به کاربران نمی‌کند. پس از مدتی استفاده از V20، به جرئت می‌توان گفت پیاده سازی LG به این صورت است که اطلاعیه‌ها را پس از مدتی خالی و کنترل‌های اضافی را برجسته می‌کند. این موارد برای برخی از افراد کافی است اما صفحه اضافی V20 هیچ گاه طبیعی به نظر نمی‌رسد. HTC برای به وقوع پیوستن هدف خود در مورد صفحه نمایش ثانویه، آن را به عنوان خانه‌ای برای دستیار مجازی در نظر گرفته است.

هنوز هم پرسش‌های بسیاری وجود دارد که بی پاسخ مانده اند، اما این قضیه خیلی واضح است که HTC با این دو گوشی، به قلمرو جدیدی گام نهاده است. بزرگترین سوال این است که آیا HTC با ارائه گوشی‌های U Ultra و U Play تصمیم دارد از این قلمرو هم فراتر رود و تمام این مولفه‌ها را به طور موثرتری در کنار یکدیگر قرار دهد ؟

در این مبحث، به معرفی اجمالی این تلفن هوشمند پرداخته ایم و شما از همین امروز می‌توانید از طریق وبسایت شرکت، U Ultra را سفارش دهید.

نوشته گوشی HTC U Ultra هوش مصنوعی و صفحه نمایش فوق العاده + عکس اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/00/htc-u-ultra/feed 0
کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد! https://armisha.com/10/business-inspires-changes https://armisha.com/10/business-inspires-changes#respond Fri, 20 Jan 2017 06:34:10 +0000 https://armisha.com/?p=1480 خوشبختانه مسئولیت اجتماعی از حوزه‌ی ارتباطات شرکت به کسب و کارهای عملی منتقل شده: به این معنا که نمیتوانند کلاهبرداری باشند. بهترین کسب و کارها آنهایی هستند که پایداری را در هسته و جان مدل‌های تجاری خود جای داده‌اند و از کارمندان خود برای ایجاد شور و نشاط برای مشتریان خود استفاده میکنند. شرکت AeroFarms […]

نوشته کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد! اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
خوشبختانه مسئولیت اجتماعی از حوزه‌ی ارتباطات شرکت به کسب و کارهای عملی منتقل شده: به این معنا که نمیتوانند کلاهبرداری باشند. بهترین کسب و کارها آنهایی هستند که پایداری را در هسته و جان مدل‌های تجاری خود جای داده‌اند و از کارمندان خود برای ایجاد شور و نشاط برای مشتریان خود استفاده میکنند.

شرکت AeroFarms که تولید کننده سبزی‌های برگدار مغذی و داروهای گیاهی بدون استفاده از نور خورشید، خاک و سم است یکی از شرکتهایی است که در راستای بازسازی پایدار عمل میکند. به جای استفاده از روش‌های کشت قدیمی که نیاز به زمین‌های کشت وسیع، مقدار زیادی خاک و نیروی خورشیدی دارند از اطلاعات و فناوری استفاده کرده است.

نتیجه این کار بهینه سازی رشد گیاهان در دمایی کنترل شده و نوردهی شده توسط LED می‌باشد. گیاهان در این حالت توان رشد تا ارتفاع ۳۰ فوت را دارند. هدف شرکت تولید ۱۰ برابر بیشتر در محیطی به مراتب کوچکتر و انرژی کمتر است که قدمی بزرگ در راستای توسعه پایدار است.

AeroFarms در این مسیر تنها نیست و مصرف هوشمندانه کم کم جای خود را پیدا کرده است و در زمانی تحقق می‌یافت که کیفیت و قیمت مناسب باشند. ۹۰ درصد مشتریان طی تحقیقی اعلام کرده‌اند که برندی را برای خرید انتخاب میکنند که نسبت به رقبا دلیلی برای استفاده داشته اند.

به زبان دیگر خرید محصولاتی که به صورت اجتماعی یا محیط زیستی احساس مسئولیت داشته باشند تنها یک گرایش نبوده و بک جنبش است از نوع جهانی…!

این قبیل شرکت‌ها ثابت میکنند که مصرف کنندگان و کسب و کارشان نیاز به فداکردن زندگی ندارند و AeroFarms نشان داده که چه کسب و کارهایی را میتوان ایجاد کرد که ذاتاً پشتیبان توسعه پایدار هستند.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد!

مصرف هوشمندانه

با وجود اینکه مسیر رسیدن به مسئولیت اجتماعی و محیط زیستی ممکن است مشکل باشد، تلاش‌های این چنینی میتوانند تاثیرات بسیاری نه تنها بر روی سیاره ما و مردمانش داشته باشد، بلکه بر سرنوشت شرکت‌ها نیز تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه به بررسی ۴ راه برای شروع کسب و کاری مناسب توسعه پایدار را آورده ایم:

 • از فرهنگ به عنوان سلاح مخفی خود استفاده کنید: وقتی همه چیز فقط کسب و کار باشد به راحتی میتواند توسط رقبا کپی شود و فرهنگ تنها برتری قالب رقابتی است که وجود دارد. زمان و تلاش خود را برای ایجاد یک فرهنگ قوی اختصصا دهید که وظیفه اجتماعی شما را به جای آورد تا برتر از رقبای خود قرار گیرید.

در روز کاری، یک شرکت که زمینه فعالیتش متمرکز بر نیروی انسانی و سرویس‌های مالی باشد و این موضوع در ذهن کارمندانش تاثیر گذاشته و تمامی جوانب کار را تحت تاثیر قرار دهد در نتیجه ضریب فرسایش شرکت زیر ۱۰ درصد خواهد بود و به راحتی میتواند ۹۸ درصد مشتریان خود را راضی نگهدارد.

 • الهام بخشیدن به حامیان: این کوتاه نظری است که بگوییم مصرف کنندگان تنها به دلیل قیمت ، مقدار و راحتی خرید میکنند. مصرف کنندگان بسیار پیچیده‌تر از این هستند و محصولاتی که بیش از تنها یک نیاز مشتری را برآورده میکنند توجیه بیشتری برای خریداری شدن توسط مشتری دارند.پیشنهاد سردبیر کسب و کار - کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد!

Tippy Tippens که یک کارآفرین در New Orleans است به موفقیت زیاد با شروع خط تولید صابون Bird Project خود به دست آورد که مقداری از سود آن را به پاکسازی خلیج‌های آلوده شده در نشت نفتی ۲۰۱۰ اختصاص داد. تلاش‌های او باعث تولید محصولاتی شد که به عنوان یک برند دوستدار محیط زیست شناخته شود و خرید آنها دلایل اجتماعی داشته باشد.

 • پایداری و ثبات برابر با کیفیت است: ایجاد پایداری در فعالیت‌های شرکت باید چیزی بیش از بازاریابی باشد. در نهایت مشتریان میتوانند جنبه درست “شستن سبز” را ببینند پس هرچه هدف کسب و کار شما باشد اول از همه آن را انجام دهید و بعد از بعداً صحبت کنید.
 • ارتباط بسازید نه مشتری! : خرده فروشی معامله‌ای است که نیازی به بودنش نیست. بر فروش محصول تمرکز نکنید بلکه به ایجاد ارتباط بین محصول خود و مشتریان خود باشید. به آنها کمک کنید که زندگی و کسب و کا خود را غنی‌تر کنند و این یکی از بهترین راه‌ها و پایدارترین راه‌های ساخت یک برند موفقیت است.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد!

Method که یک شرکت ساخت شوینده‌های مبتنی بر طبیعت است به طور کامل حول مشورت با مشتریان فعالیت میکند. شرکت از مشتریان می‌پرسد که نظرشان در خصوص محصولات چیست و چه پیشنهاداتی دارند تا محصولات بهتری تولید کنند. به همراه این محصولاتی پایدار داشته و به این شرکت کمک میکند تا یکی از سریعترین رشد‌ها را در آمریکا داشته باشد.

در کل مصرف کنندگان هرگز دست از اهمیت دادن به قیمت نخواهند برداشت. همین جمله برای آسودگی و خدمات ارائه شده به مشتریان نیز صدق می‌کند. اما همچنان مسائل عمیقی در مواردی که برای مشتریان اهمیت دارد موجود است. ایجاد پایداری در محصولات باید در تار و پود محصولات شما باشد و کیفیت محصولات به شما در رسیدن به این ماموریت اجتماعی و ساخت مشتریان وفادار کمک خواهد کرد.

 

 

نوشته کسب و کاری ایجاد کنید که حامی تغییر باشد! اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/10/business-inspires-changes/feed 0
هوش هیجانی در رهبری کسب و کار https://armisha.com/09/emotional-intelligence-business-leadership https://armisha.com/09/emotional-intelligence-business-leadership#comments Fri, 20 Jan 2017 05:51:15 +0000 https://armisha.com/?p=1453   وقتی در مورد یک “رهبر خوب” فکر می‌کنید، چه چیزی به ذهنتان می‌رسد؟ احتمالا فردی را تصور می‌کنید که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد رفتارش خارج از کنترل شود، این در حالی است که برای او هیچ اهمیتی ندارد که با چه مشکلی رو به رو است. یا اینکه فردی را تصور می‌کنید که […]

نوشته هوش هیجانی در رهبری کسب و کار اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
 

وقتی در مورد یک “رهبر خوب” فکر می‌کنید، چه چیزی به ذهنتان می‌رسد؟

احتمالا فردی را تصور می‌کنید که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد رفتارش خارج از کنترل شود، این در حالی است که برای او هیچ اهمیتی ندارد که با چه مشکلی رو به رو است. یا اینکه فردی را تصور می‌کنید که کاملا قابل اعتماد است، حرف گروه خود را گوش می‌دهد، به راحتی می‌توان با او صحبت کرد، و همیشه مراقب است و تصمیمات آگاهانه‌ای می‌گیرد.

این‌ها ویژگی‌های فردی با درجه بالای هوش هیجانی می‌باشند.

در این مطلب، ما نگاهی به اهمیت هوش هیجانی برای رهبران، می‌اندازیم و راهکارهایی برای بهبود هوش هیجانی خود به عنوان یک رهبر، ارائه می‌دهیم.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - هوش هیجانی در رهبری کسب و کار

هوش هیجانی چیست؟

هوش هیجانی (EI)، توانایی برای درک و مدیریت احساسات است. افرادی با درجه بالای هوش هیجانی، می‌دانند که چه حسی دارند، حس آنها به چه معنا است، و چگونه این احساسات می‌توانند بر روی دیگر افراد تاثیر بگذارند.

برای رهبران، داشتن هوش هیجانی به منظور دستیابی به موفقیت، بسیار ضروری است. چه کسی موفق‌تر است؟ رهبری که وقتی زیر فشار و استرس است بر سر گروه خود داد می‌کشد یا رهبری که خود را کنترل می‌کند و به آرامی وضعیت را ارزیابی می‌کند؟

با توجه به گفته‌های  Daniel Goleman، روانشناس آمریکایی، هوش هیجانی، ۵ عنصر اصلی دارد:

۱ – خودآگاهی
۲ – خود نظمی
۳ – انگیزه
۴ – یکدلی
۵ – مهارت‌های اجتماعی

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - هوش هیجانی در رهبری کسب و کار

 

هوش هیجانی در رهبری

۱ – خود آگاهی

اگر خودآگاه باشید، همیشه متوجه هستید که چه حسی دارید و می‌دانید حس و رفتارهای شما می‌تواند چه تاثیری بر روی اطرافیانتان بگذارد. خود آگاه بودن در رهبری به این معناست که تصویری واضح از نقاط قوت و ضعف خود دارید و باید با تواضح و فروتنی رفتار کنید.

پس برای بهبود خود آگاهی باید چه کنید؟

 • وقایع روزانه و تفکرات خود را بنویسید. این کار باعث بهبود خود آگاهی می‌شود.
 • آرام باشید. با عصبانیت و دیگر حس‌های سخت گیرانه و خشونت آمیز کاری انجام ندهید. به یاد داشته باشید، شما همیشه می‌توانید نوع رفتار خود را انتخاب کنید، بدون توجه به آن که در چه وضعیتی هستید.

۲ – خود نظمی

رهبرانی که به خودشان نظم و ترتیب می‌دهند، به ندرت به دیگران پرخاش می‌کنند یا تصمیم‌های احساسی می‌گیرند. خود نظمی باعث می‌شود فرد خود را کنترل کند.

این عنصر هوش هیجانی، همچنین انعطاف پذیری رهبر و تعهد به پاسخگویی را شامل می‌شود.

چگونه می‌توانید توانایی خود نظمی را بهبود ببخشید؟

 • دانستن ارزش خود. آیا می‌دانید ارزش‌ها برای شما بسیار مهم می‌باشند؟ اگر می‌دانید که چه چیزی بیشتر برای شما مهم است، پس احتمالا وقتی با یک تصمیم حیاتی رو به رو می‌شوید، دو بار فکر نمی‌کنید و بهترین انتخاب را انجام می‌دهید.
 • پاسخگو باشید. اگر کسی کار اشتباهی انجام می‌دهد و او را سرزنش می‌کنید، دیگر این کار را نکنید. خود را متعهد کنید تا با مشکلات، هرچه که هستند، رو به رو شوید.
 • تمرین کنید آرام باشید. وقتی وارد چنین وضعیت‌های چالشی شدید، مراقب باشید که چگونه رفتار می‌کنید. آیا نگرانی خود را با داد زدن بر سر دیگری، نشان می‌دهید؟ برای آرام شدن، نفس عمیق بکشید و آن را مدام تمرین کنید. همچنین می‌توانید تمامی حرف‌های منفی که می‌خواستید به زبان بیاورید را بر روی کاغذ بنویسید، سپس آن را پاره کنید و دور بیندازید. توضیح دادن در مورد این حالات و حس‌ها بر روی کاغذ خیلی بهتر از داد زدن بر سر تیم می‌باشد.

۳ – انگیزه

رهبران باانگیزه همواره کار می‌کنند تا به اهداف خود برسند.

چگونه انگیزه را در خود بهبود ببخشید؟

 • با خود بگویید چرا این کار را انجام می‌دهید. همیشه دلیلی که عاشق کار خود بوده ایم را به آسانی از یاد می‌بریم. پس زمانی را صرف کنید تا به یاد بیاورید چرا خواهان این کار را بودید.
 • بدانید که در چه جایگاهی هستید. ببینید در این نقش رهبری چقدر انگیزه دارید.
 • امیدوار باشید. رهبران باانگیزه معمولا خوش بین هستند و به مشکلات اهمیت نمی‌دهند. برای این که این گونه باشید باید بسیار تمرین کنید، نتیجه به دست آمده به این تمرین‌ها می‌ارزد.
 • هر وقت که به چالش یا مشکلی برخورد کردید، سعی کنید حداقل یک چیز خوب، حتی کوچک، در مورد این وضعیت پیدا کنید. همیشه یک چیز مثبت در هر وضعیتی وجود دارد.
 • پیشنهاد سردبیر کسب و کار - هوش هیجانی در رهبری کسب و کار

۴ – یکدلی

یکدلی برای رهبران به منظور مدیریت یک تیم موفق یا یک سازمان، بسیار حیاتی می‌باشد. رهبرانی که دارای یکدلی هستند، می‌توانند خود را در موقعیت افراد دیگر قرار دهند. چنین رهبرانی، می‌توانند تیم خود را به سمت پیشرفت سوق دهند، افرادی که به بی عدالتی رفتار می‌کنند را به چالش بکشند، بازخوردهای سازنده می‌دهند، و به حرف افراد گوش می‌دهند.

چگونه می‌توانید یکدلی را در خود بهبود ببخشید؟

 • خود را در موقعیت فرد دیگری قرار دهید.
 • به زبان بدن توجه کنید. احتمالا وقتی با کسی حرف می‌زنید، دست‌های خود را تکان می‌دهید، پاهای خود را به عقب و جلو می‌برید، یا لب خود را می‌گزید. این زبان بدن به دیگران می‌فهماند که شما چه احساسی دارید. یادگیری در مورد زبان بدن برای رهبری بسیار مفید است. چون بهتر متوجه می‌شوند که افراد دیگر چه احساسی دارند.
 • پاسخگوی احساسات باشید. شما از همکار خود می‌خواهید که تا دیر وقت کار کند، او قبول می‌کند، ولی در لحن صدای او نارضایتی می‌بینید. به احساس او جواب بدهید. به او بگویید که کار کردن بیشتر او چقدر برای شما باارزش است. اگر ممکن بود برای این کار او، پاداشی در نظر بگیرید.

پیشنهاد سردبیر کسب و کار - هوش هیجانی در رهبری کسب و کار

۵ – مهارت‌های اجتماعی

رهبرانی که در این عنصر از هوش هیجانی خوب هستند، ارتباط عمومی بسیار خوبی دارند. آنها تحمل شنیدن خبرهای بد را دارند و تیم خود را به خوبی حمایت می‌کنند و از این که در مرحله جدید یا پروژه جدیدی قرار بگیرند، خوشحال و هیجان زده می‌شوند.

چنین رهبرانی می‌توانند تغییرات را به خوبی مدیریت کنند و مشکلات به وجود آمده را حل کنند. آنها به سختی راضی به رها کردن کار می‌شوند، عقب نشینی نمی‌کنند و کار را فقط به افراد دیگر نمی‌سپارند.

چگونه مهارت‌های اجتماعی را در خود بهبود ببخشید؟

 • حل کردن مشکلات و اختلاف‌های بوجود آمده، را یاد بگیرید. رهبران باید بدانند چگونه اختلاف‌های بوجود آمده بین اعضای تیم خود، مشتری‌ها و فروشندگان را حل کنند.
 • مهارت‌های ارتباطی خود را بهبود ببخشید.
 • یاد یگیرید چگونه دیگران را تحسین کنید.

نوشته هوش هیجانی در رهبری کسب و کار اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/09/emotional-intelligence-business-leadership/feed 1
خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟ https://armisha.com/07/faraday-future-ces https://armisha.com/07/faraday-future-ces#respond Wed, 18 Jan 2017 03:55:27 +0000 https://armisha.com/?p=1409 خودرو فارادی فیوچر در نمایشگاه آمریکا بسیار تحسین برانگیز ظاهر شد. طی مسابقه درگ هفته گذشته که در لاس وگاس انجام شده بود مردم برای اولین بار خودروی Faraday Future FF91 SUV را دیدند. شروع بسیار خوب برای خودرویی بود که در کمتر از دو سال طراحی و ساخته شده باشد. خودرو بر روی سکوی نمایشگاه […]

نوشته خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟ اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
خودرو فارادی فیوچر در نمایشگاه آمریکا بسیار تحسین برانگیز ظاهر شد. طی مسابقه درگ هفته گذشته که در لاس وگاس انجام شده بود مردم برای اولین بار خودروی Faraday Future FF91 SUV را دیدند. شروع بسیار خوب برای خودرویی بود که در کمتر از دو سال طراحی و ساخته شده باشد. خودرو بر روی سکوی نمایشگاه قرار داده شد و با شتابگیری در یک چشم به هم زدن از دید خارج شد. برای شرکت Faraday Future که به تازگی دچار مشکلات مالی بوده است نمایشگاه CES 2017 یک ماراتن محسوب می‌شود.

دنیای خودرو - خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

تنها چند روز بعد از کنفرانس خبری Hyperbole-Infused در وگاس این شرکت اعلام کرد که ۶۴۰۰۰ خودرو فارادی فیوچر مدل FF91 را پیش فروش کرده است با رزرو اولویت فروش به قیمت ۵۰۰۰ دلار. این تعداد فروش بسیار بالایی است در حالی که اکثر کسانی که خودرو فارادی فیوچر را پیش خرید کرده‌اند تنها از یک نمایش آنلاین خودرو را دیده‌اند و هرگز یک خودروی شاسی بلند لوکس را از نزدیک ندیده اند.

دنیای خودرو - خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

این یک لحظه خاص برای شرکت بود و پس از گذراندن مشکلاتش برای اولین فرصت یک موفقیت واقعی را فراهم نموده است.

با وجود اینکه شرکت Faraday در طول کنفرانس خبری خود هیچ اشاره‌ای به قیمت خودرو فارادی فیوچر نکرد بدون شک با وجود حجم بالای تکنولوژی در نظر گرفته شده برای خودرو قیمت بسیار بالایی خواهد داشت. یک جمله قدیمی وجود دارد که می‌گوید: اگر باید قیمت چیزی را بپرسید، پول آن را ندارید!

شرکت Faraday میخواهد تا لوکس بودن را نه تنها در خودروی  جدید FF 91 خود به نمایش بگذارد بلکه در تمامی فعالیت‌ها و سایر کارهای شرکت لوکس بودن نمایان است. اگر شما میخواهید که افراد ثروتمند و پولدار ماشینی که تولید کرده‌اید را خریداری کنند، می‌بایست محصول خود را به سبکی سخاوتمندانه به نمایششان درآورید و این یعنی با قوانین پولدارها حرکت کنید.

دنیای خودرو - خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

با ورود خودرو فارادی فیوچر FF 91 بر روی استیج نمایش کسی که راننده خودرو بود YT Jia مدیرعامل و مالک شرکت LeEco بود. او هرگز به سرمایه گذاری بر روی خودرو فارادی فیوچر اشاره نکرده بود ولی آنچه معلوم بود مشارکت و مداخله وی در شرکت Faraday بود و این همکاری فعلاً ادامه خواهد داشت و توسط شرکت Jia تامین بودجه خواهد شد.

دنیای خودرو - خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

خبرنگاران اکثر رویداد CES 2017 را در انتظار لحظه رونمایی از Faraday Future FF 91 بودند. در CES شرکت Faraday به نظر موفق به جلب توجه پولداران و میلیونر‌ها شده بود. کسانی که برای خرید خودرویی لوکس که Tesla Model X را با Honda CRV ترکیب کرده است مشتاق بودند. مشتریانی که تعدادشان حداقل به ۶۴۰۰۰ نفر میرسد. بدون شک بردی بسیار خوب برای این شرکت است. ساخت یک نمونه اولیه از خودرو فارادی فیوچر بسیار سخت است. قطعاً CES 2017 کمک و پله بزرگی برای شرکت Faraday بود و اگر همه چیز به همین صورت پیش برود آینده روشنی برای این شرکت و مدل‌های بعدی خودرو فارادی فیوچر وجود خواهد داشت.

دنیای خودرو - خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

نوشته خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟ اولین بار در آرمیشا پدیدار شد.

]]>
https://armisha.com/07/faraday-future-ces/feed 0