آرمیشا - قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2
آرمیشا
قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2
بازی ها و سرگرمی دانش و فناوری گجت ها

قابلیت شگفت انگیز ” دنبال من بیا ” برای کوادکوپتر Bebop 2

با برچسب قیمتی حدودا ۵۵۰ دلاری یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کوادکوپتر ( درون ) ، مدل Bebop 2 ساخته شده توسط کمپانی Parrit می‌باشد .

کوادکوپتر Bebop 2 کیفیت ساخت بالا و همچنین امکانات و ویژگی‌های جذابی دارد و برای خریدار خود بیشتر از یک اسباب بازی پیشرفته و هیجان انگیز کارایی خواهد داشت .

آن دسته از افرادی که قصد خرید درون با قابلیت‌های پیشرفته دارند اما پول زیادی را نمی‌توانند صرف این موضوع کنند ، در حال حاضر کوادکوپتر Bebop 2 بهترین و هوشمندانه‌ترین انتخابشان به شمار می‌رود ؛ چرا که ویزگی‌ها و امکاناتی را در اختیار خریدار خود قرار می‌دهد که تا پیش از این صرفا در درون‌های گران قیمت بالای ۱۵۰۰ دلار می‌توانستید ببینید .

برای کنترل کوادکوپتر Bebop 2 قبلا اپلیکیشن‌هایی به طور غیر رسمی برای افزودن قابلیت تعقیب خودکار یا ” دنبال من بیا ” منتشر شده بود اما هم اکنون طی یک بروزرسانی ، اپلیکیشن رسمی و اصلی کمپانی Parrot برای کوادکوپتر Bebop 2 قابلیت follow-me با ” دنبال من بیا ” را به فهرست امکانات و ویژگی‌های کنترلی این درون اضافه نموده است . این قابلیت که اکنون به طور رسمی مورد پشتیبانی قرار گرفته است ، حالا اطمینان و کارایی بیشتری نسبت به برنامه‌های غیر رسمی برای مالکان این درون به همراه دارد .

کمپانی Parrot برای ارائه این قابلیت ، یک الگوریتم پیشرفته و کارآمد تعقیب نمودن را طراحی نموده که فراتر از کار با مختصات GPS بر پایه موبایل می‌باشد .

به طور مثال در این اگوریتم ، موانع ، مردم ، حیوانات و خودروها تشخیص داده می‌شوند و درون هنگام تعقیب شما همه این موارد را در نظر می‌گیرد .

همچنین کوادکوپتر Bebop 2 هنگام فیلم برداری و عکاسی شما در زمان تعقیب خوشمندانه شما ، به طور خودکار اطمینان حاصل می‌کند که فوکوس دوربین به صورت کامل بر روی سوژه قفل شده و انجام شده و همجنین در مورد زاویه دوربین نیز ، با جاگیری مناسب ، بصورت خودکار بهترین زاویه دوربین را برای شما تنظیم می‌کند .

پیشنهاد آرمیشا
۸ ماه پس از زندگی شگفت انگیز در مریخ !

قابلیت شگفت انگیز " دنبال من بیا " برای کوادکوپتر Bebop 2

در هنگام حرکت رو به جلوی شما ، کوادکوپتر Bebop 2 به صورت مناسب و هوشمندانه در پشت سر شما قرار می‌گیرد و با تنظیم خودکار زاویه فیلم برداری ، از شما کلیپ‌ها و ویدئوهایی دینی می‌سازد .

کوادکوپتر Bebop 2 به خوبی شما را در کادر دوربین نگه می‌دارد و فیلم‌ها و تصاویر با کیفیتی از شما ثبت می‌کند و هر زمان که کارش تمام شد می‌توانید به آن دستور فرود در منطفه تعیین شده را بدهید .

هم اکنون قابلیت تعقیب خودکار فقط برای کاربران اپلیکیشن در گوشی‌های iOS عرضه شده و برای گوشی‌های اندرویدی ظرف ماه آینده این قابلیت به اپلیکیشن کنترل کوادکوپتر Bebop 2 افزوده خواهد شد . هر چند که در هر دو سیستم عامل ، برای دریافت این قابلیت نیاز به یک پرداخت کوچک ۲۰ دلاری خواهید داشت .

۱ comment

معصومه جمعه , ۱۳ آبان ۱۳۹۵ at ۱۱:۱۸

خیلی خوب بود

Reply

Leave a Comment

ورود

Do not have an account ? Register here
X

ثبت‌نام