واقعا سخت است اهمیت یادداشت برداری و نوشتن فهرست کارهای روزانه و برنامه ریزی در ناخودآگاه ذهن برای ارائه بهترین راه حل برای اجرای صحیح و انجام کارهای جاری روزانه را نادیده بگیریم .

با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می‌شود به صورت کامل آزاد می‌شود و شما فقط با مراجعه به این دفترچه مورد به مورد کارها و وظایف اولویت بندی شده را اجرا می‌نمایید و آن حجم حقیقتا بزرگ آزاد شده از ذهن صرف برنامه ریزی ناحودآگاه برای ارائه با کیفیت‌ترین روش اجرای کارهای یادداشت شده می‌گردد .

یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می‌دهد

یک دفترچه یادداشت کوچک می‌تواند به طرز عجیبی در بهبود زندگی شما تاثیرگذار باشد و بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی ایفا می‌کند .زمانی که شما از دفترچه یادداشت استفاده می‌کنید به آسانی می‌توانید همه‌ی کارهای ضروری خود را بترتیب اولویت در آن یادداشت نمایید و به این ترتیب حجم عظیمی از مغز که همیشه برای به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن درگیر است ، آزاد می‌شود .

زندگی سلامت و تندرستی  - یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می دهد؟از مزایای همیشه به همراه داشتن یک دفترچه یاد داشت می‌توان به یادداشت نمودن ایده‌ها و فکرهای سودمند زودگذر اشاره نمود که در بسیاری از اوقات در زندگی رزمره و در مواجهه با برخی چالش‌ها ، ایده‌های واقعا بکر و فوق العاده‌ای به ذهن شما خطور می‌کند که اغلب به دلیل یادداشت ننمودن آن‌ها یا در دسترس نبودن ابزار یادداشت ، این ایده‌های بسیار مفید به فراموشی سپرده می‌شوند ، در حالی که پیگیری و اجرای آن ایده‌ها می‌تواند زندگی شما را به صورت کلی حتی دگرگون سازد .

یک دفترچه یادداشت جیبی چقدر زندگی شما را بهبود می‌دهد ؟

علاوه بر مزیت‌های بسیار مهم یاد شده ، به همراه داشتن یک دفترچه یاداشت کوچک جیبی سبب افزایش عجیب بازدهی شما در امر یادگیری و آموزش مباحث جدید می‌شود و نوشتن و خواندن و دیدن و شنیدن همزمان مطالب آموزشی سبب استفاده از حداکثر ظرفیت ذهنی شما برای یادگیری با بالاترین کیفیت خواهد شد .

همچنین در طوفان مغزی و استفاده از اوقاتی که به شدت غرق در تفکر هستید به همراه داشتن دفترچه یادداشت و استفاده از ایده‌هایی که هریک را جداگانه و در زمان‌های متفاوتی نوشته‌اید به شما ایده‌های ترکیبی و فوق العاده سودمند‌تر خواهد داد !

فقط کافی هست که یک دفترجه یادداشت جیبی کوچک همراه با یک مداد یا خودکار قابل اطمینان کوچک همراه خود داشته باشید تا بهبود در کیفیت زندگی را لمس کنید .

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here