سونی اعلام نموده نسخه جدیدی از کنسول پلی استیشن 4 اسلیم که هم سبک‌تر و هم کم ضخامت‌تر از پلی استیشن 4 معمولی است را این ماه با رنگ سفید عرضه می‌کند . به نظر می‌رسد سونی نمی‌خواهد از مایکروسافت با ایکس باکس وان سفیدش کم بیاورد و تازه مشوق‌هایی برای بازار هدف ایکس باکس در امریکای شمالی هم در نظر گرفته است .

این کنسول پلی استیشن 4 اسلیم با رنگ سفید شفاف و روشن یا قیمت 29890 ین برای نسخه 500 گیگابایت و با قیمت 34980 ین برای نسخه 1 ترابایت در ژاپن روانه بازارهای فروش می‌شود . مدل 500 گیگابایتی قرار هست با قیمت 299 یورو با یک روز تاخیر در اروپا عرضه شود. بنا بر اعلام قبلی سونی ، این کنسول هیچ تفاوت فنی با کنسول پلی استیشن 4 اسلیم سیاه رنگ قبلی نداشته و صرفا با رنگ سفید برای علاقمندان به این رنگ ارائه شده است .

گجت ها  - کنسول پلی استیشن 4 PS4 slim سفید این ماه عرضه می شود

هنوز برای امریکا و خاورمیانه تاریخ دقیقی بر‌ای آغاز فروش کنسول سفید رنگ و زیبای پلی استیشن اسلیم 4 مشخص نشده است اما سونی گفته که طبق بررسی‌ها در این مناطق هم تقاضای بالایی برای این کنسول خوش رنگ ثبت نموده است .

بنا بر برخی گفته‌ها ، ممکن است سونی کنسول پلی استیشن 4 اسلیم را در کانادا و ایالات متحده همراه با بازی محبوب  Final Fantasy XV edition PS4 slim عرضه کند . خبری که برای بسیاری از مشتریان می‌تواند کاملا هیجان انگیز باشد .

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here