فیلم Manchester by the Sea موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب شد. آمازون استودیوز یک شرکت فیلم‌سازی است در زمینه تهیه و توزیع فیلم در سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند. این شرکت متعلق به شرکت Amazon.com و در سال ۲۰۱۰ تأسیس شده است .

سینما  - گلدن گلوب برای فیلم Manchester by the Sea افتخار برای آمازون استودیوز

بازیگر هالیوود آقای Casey Affleck موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر مرد شد . وی این جایزه را برای ارائه بازی عالی و بی نقص خود در فیلم Manchester by the Sea دریافت نموده است و اکنون با دریافت این جایزه هنری ارزشمند ، شرکت فیلم سازی آمازون استودیوز نخستیم افتخار و جایزه برای بخش فیلم سازی خود را دریافت نموده است . همه حقوق حاصل از فیلم Manchester by the Sea متعلق به کمپانی آمازون استودیوز است . فیلم Manchester by the Sea به تهیه کنندگی دیگر بازیگر سرشناس هالیوود ، آقای مت دیمون ساخته شده است .

سینما  - گلدن گلوب برای فیلم Manchester by the Sea افتخار برای آمازون استودیوز

اکنون با توجه به استقبال خوب مردم و منقدان گلدن گلوب از فیلم هالیوودی Manchester by the Sea انتظار می‌رود جایزه اسکار در ماه آینده نیز به افتخارات کمپانی فیلم سازی آمازون استودیوز افزوده شود .

کمپانی آمازون با مشارکت کمپانی Roadshow Pictures حق توزیع و پخش فیلم Manchester by the Sea را در اختیار دارند و همچنین آمازون اعلام نموده است که از سال 2017 به طور جدی سرمایه گذاری در صنعت فیلم سازی را ادامه می‌دهد .

پیشنهاد آرمیشا برای شما:  اینترنت اشیاء IoT چگونه چهره ی تجارت را تغییر میدهد؟

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here