کمپانی LG Display که زیر محموعه کمپانب ال جی و سازنده صفحه نمایش‌های تولیدات این شرکت می‌باشد عنوان نموده گوشی پرچمدار ال جی که به زودی معرفی خواهد شد دارای یک صفحه نمایش ال سی دی 5.7 اینچی با رزولوشن QHD+ و نسبت طول به عرض 18:9 است .  ابعاد صفحه‌های نمایش معمولا از 4:3 ، 3:2 ، 5:3 شروع و در نهایت به 16:9 و 16:10 می‌رسند و اکنون نسبت تصویری جدید 18:9 برای گوشی پرچمدار ال جی به معنای این است که شاهد یک صفحه نمایش کشیده‌تر خواهیم بود . صفحه نمایشی که برای نمایش فیلم و عکس و محتوای تصویری عملکردی موفق‌تر را نشان می‌دهد .

گجت ها  - گوشی پرچمدار ال جی G6 یک صفحه نمایش QHD+ با ابعاد 18:9 خواهد داشت

همچنین ابعاد 18:9 برای صفحه نمایش‌ها این اجازه را می‌دهد تا تصویر‌های دو گانه و تقسیم صفحه نمایش به دو بخش مجزا در بهینه‌ترین حالت اجرا شود . صفحه نمایش QHD به معنای Quad HD دارای وضوح تصویری برابر با 1440 در 2650 پیکسل دارد که وضوح تصویری 4 برابر بیشتر از رزولوشن HD با وضوح 1280 در 720 ارائه می‌دهد . با این وجود صفحه نمایش گوشی پرچمدار الجی دارای وضوح QHD+ می‌باشد که رزولوشنی برابر با 1440 در 2880 را ارائه می‌دهد . این رزولوشن به معنای تراکم پکسلی 564 پیکسل در هر اینچ می‌باشد که وضوح و شفافیتی فوق العاده را به نمایش می‌گذارد .

پیشنهاد آرمیشا برای شما:  تلاش Huawei برای کنار زدن اپل و سامسونگ با معرفی Mate 9

ضخامت صفحه نمایش فوق العاده گوشی پرچمدار ال جی تنها یک میلیمتر است و نسبت به نسل پیشین نمایشگرها 0.2 میلیمتر پیشرفت داشته است . همچنین کمپانی ال جی عنوان نموده این نمایشگر نسل جدید با کیفیت 30 مصرف انرژی کمتری نسبت به صفحه نمایش‌های نسل قبل دارد و این به معنای باتری بیشتر برای گوشی‌های با سایز صفحه نمایش بزرگ است . یک گوشی 5.7 اینچی پرچمدار ال جی با ماندگاری باتری طولانی ، برای نمایش طولانی مدت تصاویر و فیلم‌های دلخواه شما .

گجت ها  - گوشی پرچمدار ال جی G6 یک صفحه نمایش QHD+ با ابعاد 18:9 خواهد داشت

گوشی‌های پرچمدار ال جی با کدنام سری G تولید و در بهار هر سال روانه بازارها می‌شوند . گوشی پرچمدار ال جی G6 نخستین گوشی خواهد بود که از این صفحه نمایش بسیار با کیفیت و کم مصرف بهره می‌برد .

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here