گوگل در اطلاعیه‌ای که برای توسعه دهندگان اندروید صادر کرد گفت تا آخر این ماه نسخه نهایی سیستم عامل اندروید مخصوص گجت‌های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0 را عرضه می‌کند.

کجت‌های پوشیدنی اندرویدی همچون ساعت‌های هوشمند در سال 2016 نتوانستند سیسان عامل جدید و جهانی خود را داشته باشند ، اما گوگل اعلام نمود بالاخره سیستم عامل اندروید ور را برای ساعت‌های هوشمند اندریدی عرضه می‌کند و به توسعه دهندگان اندروید ور Android Wear 2.0 گفته تا آخر این ماه نسخه نهایی عرضه می‌شود.

زندگی گجت ها  - جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

قرار بود سیستم عامل اندروید ور Android Wear 2.0 در سال 2016 ارائه شو اما تصمیم گیرندگان بخش اندروید گوگل در مانتین ویو ترجیح دادند ابتدا نسخه‌های آزمایشی را در دو مرحله تست کنند و بالاخره پس از انتظار‌های طولانی طی نامه‌ای به توسعه دهندگان اعلام نمودند  تا آخر این ماه اندروید ور Android Wear 2.0 عرضه خواهد شد.

با انتشار سیستم عامل اندروید ویژه گجت‌های پوشیدنی ، ساعت‌های اندرویدی بسیار هوشمند‌تر از قبل و در نقش دستیارهایی کاملا قدرتمند و قابل اعتماد به بهبود کیفیت زندگی کاربران کمک قابل توجهی می‌کنند . شما آهنگها ، ایمیل‌ها ، پیغام‌ها ، مکالمه‌ها و نهایتا اپلیکیشن‌های سلامت محور را در ساعت‌های هوشمد اندرویدی در اختیار خواهید داشت.

 

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here