خیلی معمول نیست که شیفتگان فناوری در طول روز یک هدفون روی سر خود داشته باشند و این طرف و آن طرف بروند ، اما این دفعه فرق دارد !

هدفون هوشمند Vinci یکی از ابزارهای هوشمند پوشیدنی ( گجت‌های پوشیدنی ) است که امکانات بسیاری را به عنوان یک هدفون در اختیار شما قرار می‌دهد ، البته پس از یک اتصال به اینترنت از طریق WiFi یا اتصال 3G,4G .

کمپانی سازنده هدفون هوشمند Vinci گفته این هدفون هوشمند تمام علایق و سلیقه‌های شما را شناسایی می‌کند و پس از شناخت شما ، آهنگ‌هایی که فکر می‌کند شما دوست دارید را برایتان پخش می‌کند . یکی دیگر از نکات جالب و شاید مهمترین قابلیت هدفون هوشمند Vinci این هست که شما می‌توانید با آن به گفتگو بپردازید !

توسط صفحه نمایش لمسی که روی هدفون نصب شده است ، شما می‌توانید بصورت کامل هدفون هوشمند خود را تنظیم نمایید و هر گاه نیاز به اطلاعاتی داشتید ، کافی هست انگشت خود را روی صفحه نمایش لمسی قرار داده و ثانیه‌ای نگه دارید و سپس با هدفون خود صحبت کنید تا پاخ‌های حرفه‌ای و جالبی بشنوید.

به آسانی می‌توانید هدفون هوشمند Vinci خود را با Spotify وصل نمایید و هر آهنگی که دوست داشتید را به هدفون خود بگویید تا برایتان پخش کند . همچنین صفحه نمایش لمسی این هدفون قابلیت تصویر سازی موسیقی ( رقص نور مدرن ) با توجه به آهنگی که گوش می‌دهید را نمایش می‌دهد .

دانش زندگی نقد و بررسی گجت ها  - هدفون هوشمند Vinci : پخش موزیک و فراتر از آن بدون نیاز به گوشی هوشمند !

در مجموع اگر شما به دنبال آن هستید که یک هدفون هوشمند و کاملا مستقل از گوشی هوشمند خود داشته باشید ، در حال حاضر حرفه‌ای‌ترین پیشنهاد استفاده از هدفون هوشمند Vinci هست که به مرور هوشمند و هوشمندتر می‌شود . نسخه 1.5 هدفون هوشمند Vinci با قیمت 200 دلار به بازار عرضه شده است و نسخه Pro 1.5 با مقدار فضای ذخیره سازی بیشتر ، قابلیت حذف کامل نویز ، شارژ بی سیم وایرلس و کیفیت خروجی صدای بالاتر با قیمت 300 دلار روانه بازار ابزارهای هوشمند پوشیدنی شده است .

همچنین در حال حاضر به مناسبت معرفی نسخه‌های جدید هدفون هوشمند Vinci در بازارهای جهانی یک کمپین تخفیف 50% اجرا شده که به ترتیب نسخه‌های فوق را می‌توان با قیمت‌های 100 و 150 دلار خریداری نمود ، البته در آن سوی آب‌ها .

یک دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here