آرمیشا - دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد
آرمیشا
دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد
بازی ها و سرگرمی

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

کنسول و دسته ایکس باکس وان با موفقیت قابل توجهی مواجه شد و اکنون سیستم بررسی و آنالیز محصولات مایکرو.سافت می‌خواهد با تنوع بخشیدن به ابزارهای جانبی این کنسول ، ابعاد این موفقیت را گسترده‌تر کند .

به تازگی مایکروسافت گفته دسته ایکس باکس وان را در دو رنگ جدید قرمز و خاکستری تیره ارائه می‌کند . برای دسته‌های بازی دوم ، سوم و حتی چهارم ، اکنون می‌توان تنوع رنگی نیز در نظر گرفت و بنا به گفته مسولان بخش ایکس باکس وان مایکروسافت ، این تنوع رنگی دسته‌های ایکس باکس هم فروش و هم زمانی که گیمرها صرف بازی می‌کنند را افزایش خواهد داد .

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

دسته ایکس باکس اولی که با رنگ قرمز ارائه شده بسیار شبیه دسته بازی کنسول سفارشی شده ایکس باکس برای بازی گیرز آو وارز ( Gears Of War 4 ) است که با لوگو و تم همین بازی بر روی بدنه و دسته عرضه شده بود و در پی موقیت ااین فروش ازمایشی ، مایکروسافت اکنون نسبت به عرضه یک دسته ایکس باکس با همین رنگ بصورت عمومی اقدام نموده است .

دسته دیگری که با رنگ خاکستری-سبز تیره عرضه شده است دارای یک نوار رنگی جذاب نارجی و جالب توجه در بخش‌های پنهان و کمتر در معرض دید خود است که از نظر روانشناسی رنگ‌ها ، طراحی بسیار جالبی دارد و برای بازی‌های اکشن ، نظامی و جنگی می‌تواند لذت بازی را دو چندان نماید .

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

هر دو این دسته‌ها با قیمت ۶۵ دلار برای فروش روانه بازارها شده‌اند و همانند دسته‌های قبلی ایکس باکس ، علاوه بر ایکس باکس وان ، در ویندوز ۱۰ و Samsung Gear VR نیز قابل استفاده هستند .

مطالب مرتبط

دسته جدید کنترل ایکس باکس ویژه معلولان توسط شرکت مایکروسافت را ببینید

فاطمه غفاری

نتیجه جالب چالش حریم خصوصی در ویندوز ۱۰ برای مایکروسافت

مهرناز شهریاری

با Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل کنید!

مهرناز شهریاری

مایکروسافت میراث قدیمی نوکیا را از بین می برد !

ماهان

هوش مصنوعی کمک کننده یا جایگزین برای کارمندان؟

ماهان

کنسول پلی استیشن ۴ PS4 slim سفید این ماه عرضه می شود

ماهان

Leave a Comment

ورود

Do not have an account ? Register here
X

ثبت‌نام