SpeedX یکی دیگر از دوچرخه‌های هوشمند است که به شما این امکان را می‌دهد که در حین استفاده از یک دوچرخه زیبا و بدون عیب میزان فعالیت خودتان را هم ردیابی کنید . Unicorn ( اسب افسانه‌ای شاخ دار ) بعد از Leopard (پلنگ) در ماه ژوئن گذشته به بازار آمد که بر روی آن یک کامپیوتر قابل جدا شدن نصب شده است . این کامپیوتر دارای یک صفحه نمایشی لمسی 2/2 اینچی است که با نرم افزار اندروید کار می‌کند که متوسط و حداکثر سرعت را در میان اطلاعات دیگر به فرد نمایش می‌دهد . با وجود صفحه نمایش رنگیکامپیوتر جدید SpeedForce در نور مستقیم خورشید هم قابل روئت است و همینطور حدود 20 ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد می‌تواند کار کند . در روی فرمان هم یک دکمه wireless برای تعویض مناسب صفحه ممایش وجود دارد .

یک مورد اضافی دیگر که به این دوچرخه اضافه شده است یک متر یکپارچه است . دوچرخه سواران از این سنسور برای اندازه گیری میزان تلاششان در هر بار سواری و میزان بهبود دوره‌های آموزشی خود بهره می‌برند ( سرعت و مسافت در حالی که می‌توانند معیارهای مفید باشند اما می‌توانند تحت تاثیر عوامل خارجی مانند آب و هوا و ترافیک قرار گیرند ) برخلاف بسیاری از دوچرخه‌ها ، که شما نیاز به خرید یک موتور جداگانه دارید ، این Unicorn یا اسب شاخ دار همه اجزای مورد نیاز را به همراه خود دارد و نیازی به خیرد تجهیزات اضافی نیست . مثل Leopard ، Unicorn هم سنسورهای مسافت و سرعت دارد که سرعت و نرخ افزایش یا کاهش آن را در هنگام رکاب زدند نشان میدهند.
این دوچرخه 850 گرم وزن دارد که از فریم کربن بالا ساخته شده است . مثل گذشته ، SpeedX دو چرخه‌های خود را در Kickstarter ترویج می‌دهد . ارائه یک بیعانه اولیه ، منجر به یک تخفیف قابل توجهی میشود، هر چند که با کمپین‌های جذب سرمایه جمعی یا گروهی ، هیچ گارانتی‌ای برای محصول نهایی تا به حال محقق نشده است . SpeedX با دوچرخه‌های Leopard و کامپیوتر SpeedForce اصلی‌اش با مشکلاتی مواجه شده است و در تحویل به علت حجم زیاد محصولات و مشکلات حمل و نقل تاخیر داشته است . البته شرکت می‌گوید : ” بیش از 80 در صد ” تمام سفارشات در حال حاضر انجام شده است و امیدوار است قبل از کمپین Kickstarter بتواند استراحتی داشته باشد. در حالی که دوچرخه ساخت این شرکت تا حدی مقرون به صرفه و مناسب است اما اگر نتواند به موقع تحویل دهد نمی‌تواند اعتماد متخصصین دوچرخه سواری را به خود جذب کند و در رقابت سنگینی که حکمفرماست برنده شود .
دسته‌بندی نشده  - دوچرخه اسب شاخ دار SpeedX میزان تلاش شما را می فهمد!

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here