هنگامی که برای پرداخت‌های آنلاین ، قصد استفاده از سرویس کیف پول گوگل به نام

Google Wallet داشته باشیم ، می‌بایست زمانی را صرف صبر برای تماشای پروسه و روند پردازش مالی و تایید انتقال پول و دریافت اطمینان از نتیجه نماییم .( این امکان و همچنین کل سرویس Google Wallet در حال حاضر به دلبل تحریم‌های بانکی و مالی در ایران کاملا غیر فعال و غیر قابل استفاده هست. )

اما گوگل در روند توسعه‌ی سرویس کیف پول گوگل Google Wallet تصمیم گرفته همه پروسه‌های پردازش‌های مالی و تایید انتقال پول یصورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به صرف زمان چند ثانیه‌ای انجام شوند .

گوگل این روند اتوماتیک سازی دریافت‌ها و پرداخت‌ها را به صورت یک بروز رسانی بر روی اپلیکیشن Google Wallet در اکوسیستم موبایل‌ها ارائه داده است .

در روند قبلی ، نیاز بود که به صورت دستی مبالغ مورد نظر را از کارت و حساب بانکی به سرویس Google Wallet منتقل نمایید و از آنجا نسبت به پرداخت‌های خود توسط Google Wallet اقدام کنید .

اما به لطف بروز رسانی جدید سرویس Google Wallet ، شما با معرفی بانک و کارت بانکی و تایید اتصال آن به سرویس Google Wallet به آسانی و به صورت کاملا اتوماتیک می‌توانید وجوه مورد نظر را از بانک در کسری از ثانیه به سرویس کیف پول گوگل منتقل نمایید و از آنجا همه پرداخت‌های آنلاین را توسط سرویس Google Wallet انجام دهید .

دانش گجت ها  - سرویس Google Wallet و پرداخت های آنلاین اتوماتیک !

اینگونه صرفه جویی بیشتری در زمان‌ها و امنیت بیشتری در پرداخت‌ها و مدیریت کامل‌ترین بر روی همه تراکنش‌ها خواهید داشت . به امید ارائه این سرویس یا یک سرویس مشابه در میهن عزیزمان ایران .

 

2 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here