هنگامی که برای پرداخت های آنلاین ، قصد استفاده از سرویس کیف پول گوگل به نام

Google Wallet داشته باشیم ، می بایست زمانی را صرف صبر برای تماشای پروسه و روند پردازش مالی و تایید انتقال پول و دریافت اطمینان از نتیجه نماییم .( این امکان و همچنین کل سرویس Google Wallet در حال حاضر به دلبل تحریم های بانکی و مالی در ایران کاملا غیر فعال و غیر قابل استفاده هست. )

اما گوگل در روند توسعه ی سرویس کیف پول گوگل Google Wallet تصمیم گرفته همه پروسه های پردازش های مالی و تایید انتقال پول یصورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به صرف زمان چند ثانیه ای انجام شوند .

گوگل این روند اتوماتیک سازی دریافت ها و پرداخت ها را به صورت یک بروز رسانی بر روی اپلیکیشن Google Wallet در اکوسیستم موبایل ها ارائه داده است .

در روند قبلی ، نیاز بود که به صورت دستی مبالغ مورد نظر را از کارت و حساب بانکی به سرویس Google Wallet منتقل نمایید و از آنجا نسبت به پرداخت های خود توسط Google Wallet اقدام کنید .

اما به لطف بروز رسانی جدید سرویس Google Wallet ، شما با معرفی بانک و کارت بانکی و تایید اتصال آن به سرویس Google Wallet به آسانی و به صورت کاملا اتوماتیک می توانید وجوه مورد نظر را از بانک در کسری از ثانیه به سرویس کیف پول گوگل منتقل نمایید و از آنجا همه پرداخت های آنلاین را توسط سرویس Google Wallet انجام دهید .

سرویس Google Wallet و پرداخت های آنلاین اتوماتیک !

اینگونه صرفه جویی بیشتری در زمان ها و امنیت بیشتری در پرداخت ها و مدیریت کامل تری بر روی همه تراکنش ها خواهید داشت . به امید ارائه این سرویس یا یک سرویس مشابه در میهن عزیزمان ایران .

 

2 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

Please enter your comment!
Please enter your name here