گوگل درایو برای افرادی که در زمینه کسب و کار خود ماهرند

0
زمان مورد نیاز برای خواندن این نوشته: ۱ دقیقه.

راحتی و انعطاف پذیری گوگل درایو (Google Drive) به سازمان‌ها کمک کرده است تا بهره وری خود را افزایش دهند و تعاملات خود را بهبود بخشند. با این حال بیشتر کاربران از این پلت فرم استفاده نمی‌کنند. این نکات به افرادی که در زمینه کسب و کار خود ماهرند کمک می‌کند که راه‌های کارآمدتری را برای انجام کارشان در گوگل درایو پیدا کنند.

دنیا هنوز به طور کامل دیجیتال نشده است. سازمان‌ها هنوز با اسنادی کاغذی در قالب نامه، مقاله، عکس و یا مراجع سروکار دارند. در حالی که بیشتر این سازمان‌ها از گوگل درایو و جی سوئیت استفاده می‌کنند.

گوگل درایو برای افرادی که در زمینه کسب و کار خود ماهرند

اخیراً، سازمان‌ها و شرکت‌ها به سمت اسکن ابری سوق پیدا کرده‌اند. اسناد اسکن شده اکنون مستقیماً به گوگل درایو می‌روند. برخلاف فایل‌هایی که به صورت محلی ذخیره می‌شوند، اشتراک گذاری اسناد روی گوگل درایو خیلی آسان است، می‌توان از همه جا به آن دسترسی داشت و پیدا کردن آن نیز با جستجوی ابر بسیار راحت است. جستجوی ابری بر اساس کلمات کلیدی است .همانند جستجوی گوگل، اما برای داده‌های سازمانی شما.

برای اسکن مستقیم به گوگل درایو، باید دارای یک اسکنر که به شبکه متصل است باشید یا یک پرینتر/ اسکنر چندکاره تا از اتصال گوگل درایو پشتیبانی کند. برای مثال اسکنر را می‎توانید جوری تنظیم کنید که مستقیماً روی گوگل درایو اسکن انجام دهند. هم‌چنین نیاز هست که به مرورگر وب و اکانت گوگل خودتان دسترسی داشته باشید تا بتوانید آیتم‌های اسکن شده خود را آن جا ذخیره کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.